Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.5.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: ThimGrim » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

Rafael pisze:
Monya pisze:
ThimGrim pisze:Czy w przyszłym roku ukaże się kolejna książka Karen Marie Moning z rozpoczętej przez MAGA serii (Szaleństwo elfów, itd.), czy ten cykl został już kompletnie zawieszony, zapomniany i zrzucony w odchłań? :wink:

dołączam się do pytania. Zostały wam dwie książki do wydania więc może olejcie Sandersona i je wydajcie

A ja proponuję olać Moning i wydać Sandersona.

Nie wiem kto to jest Sanderson, ale proponuję go olać i wydać Moning.

2:1 ;)
ThimGrim
Przechodzień

Postautor: Rusłan » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

Nie wiem kto to jest Sanderson, ale proponuję go olać i wydać Moning.

Podpowiedź: sprawdź w wikipedii.
Moja propozycja: olać oboje.
Awatar użytkownika
Rusłan
Bezimenny

Postautor: crimson4567 » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

A co z Jeaniene Frost i Sherrilyn Kenyon?
crimson4567
Przechodzień

Postautor: Andrzej Miszkurka » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

crimson4567 pisze:A co z Jeaniene Frost i Sherrilyn Kenyon?

Nie wiem. To samo, co w przypadku Moning. Jeśli Frost, Kenyon i Moning nie pojawią się w zapowiedziach na następny rok, nie będzie ich w ogóle.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: DeVIdzEj » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

co z Kate Griffin?
Awatar użytkownika
DeVIdzEj
Czytacz

Postautor: Martycja » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

Witam :)

jak sprawa serii Rachel Morgan - Kim Harrison? Minęły trzy lata od wydania poprzedniego tomu :(
Awatar użytkownika
Martycja
Przechodzień

Postautor: Monya » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

crimson4567 napisał:
A co z Jeaniene Frost i Sherrilyn Kenyon?

Andrzej Miszkurka napisał:
Nie wiem. To samo, co w przypadku Moning. Jeśli Frost, Kenyon i Moning nie pojawią się w zapowiedziach na następny rok, nie będzie ich w ogóle.

Reszta wymienionych paranormali mnie nie obchodzi interesuje mnie tylko Moning i Butcher. Mam nadzieję, że mimo problemów finansowych uda się zakończyć serię Moning, bo to raptem dwie pozycje.
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2013, 23:46 - pn przez Monya, łącznie zmieniany 1 raz
Monya
Skryba

Postautor: kolor55 » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

Z mojego punktu widzenie Sanderson jest ciekawszy niż wszystkie te paranormale razem wzięte. Czekam wiec na The Way of Kings
kolor55
Przechodzień

Postautor: Andrzej Miszkurka » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

Sprawa wszystkich książek jest uzależniona od finansów. Jeśli nie będzie nas stać na ich wydanie, to tego nie zrobimy. Na razie nic nie zdecydowaliśmy i nie zrobimy tego do początku grudnia, ale... trzeba się liczyć z tym, że możliwe są wszystkie warianty.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Cholera jasna, czemu zmieniono datę wydania Dresdena przez jakąś durną reedycje?
Monya
Skryba

Postautor: sandra_rose » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

Szkoda, że wydawnictwo zabrało się za wydawanie tylu serii na raz, a teraz nie jest w stanie ich kontynuować. Rozumiem problemy finansowe i to ż niektóre serie są nie poczytne lub mniej lubiane przez grono odbiorców, ale trzy wyżej wymienione autorki cieszą się dość duża popularnością poza granicami jak i u nas. Tylko czytelnikom którzy kolekcjonowali książki pozostnie niedosyt i puste miejsce na półce. Przykre
sandra_rose
Przechodzień

sandra_rose pisze:Szkoda, że wydawnictwo zabrało się za wydawanie tylu serii na raz, a teraz nie jest w stanie ich kontynuować. Rozumiem problemy finansowe i to ż niektóre serie są nie poczytne lub mniej lubiane przez grono odbiorców, ale trzy wyżej wymienione autorki cieszą się dość duża popularnością poza granicami jak i u nas. Tylko czytelnikom którzy kolekcjonowali książki pozostnie niedosyt i puste miejsce na półce. Przykre

zgadzam się. A poza tym jestem rozczarowana. Nastawiałam, że pewna pozycja wyjdzie tego 9 sierpnia, ale nie bo, jakaś głupawa reedycja jest ważniejsza :/
Monya
Skryba

Postautor: JanOsik » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

sandra_rose pisze:trzy wyżej wymienione autorki cieszą się dość duża popularnością poza granicami jak i u nas.

No właśnie "u nas" chyba niekoniecznie, bo inaczej wydawnictwo nie wahałoby się, czy je wydawać. Najwyraźniej polska publika w/w pań jest za mała, żeby się opłacało. Istnieje jeszcze taka możliwość, że te autorki mają mnóstwo wiernych fanów, ale ci wolą alternatywny system dystrybucji książek, czyli chomikuj.pl i pochodne.
JanOsik

Postautor: Psychonauts » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

Jak będzie wyglądało wydanie Amerykańskich Bogów? Twarda z obwolutą?
Awatar użytkownika
Psychonauts
Skryba

Postautor: Laszlo27 » 22 lipca 2013, 23:46 - pn

Monya pisze:Cholera jasna, czemu zmieniono datę wydania Dresdena przez jakąś durną reedycje?

Tydzień później czy tydzień wcześniej już mi nie robi różnicy
Magowi i tak została do wydania jeszcze jedna część żeby wyrównać osiągnięcia wydawnictwa Amber.
Jeśli tempo wydawania się nie zmieni to na "nowe" części przyjdzie poczekać do 2015
Oby nie...
Laszlo27
Czytacz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...