Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.5.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Kat » 08 lutego 2014, 23:46 - sob

Z tego, co udało mi się zorientować, Aaronovitch to takie troszkę odprężające czytadło (nie żebym miała coś przeciwko - już się zdążyłam napalić ;) )... Zaprezentowana okładka może nie jest arcydziełem, ale wydaje mi się, że pasuje. W sumie dosyć czytelny przekaz.

A co do UW - jest klasą samą w sobie i okładki nie mogą być inne, muszą być doskonałe, tak to odbieram. Dlatego absolutnie nie martwię się o okładkę Barkera i jego Imajici.
Kat
Skryba

Postautor: Andrzej Miszkurka » 08 lutego 2014, 23:46 - sob

Dada pisze:
A Valente?;)

Valente?
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Dada » 08 lutego 2014, 23:46 - sob

Catherynne M. Valente i jej "Opowieści sieroty" w dwóch tomach wydane w UW - ASX pisał o "wszystkich książkach z UW wychodzących w jednym tomie", to wspomniałem o tej autorce :]
Dada
Czytacz

Dada pisze:Catherynne M. Valente i jej "Opowieści sieroty" w dwóch tomach wydane w UW - ASX pisał o "wszystkich książkach z UW wychodzących w jednym tomie", to wspomniałem o tej autorce :]

To oddzielne książki :). Nie było edycji jednotomowej.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Cintryjka » 08 lutego 2014, 23:46 - sob

Dresdeny może się jeszcze odbiją, jak dojdziecie do nowych tomów i trochę podkręcicie częstotliwość:)
Cintryjka
Pisarczyk

Postautor: ASX76 » 08 lutego 2014, 23:46 - sob

Andrzej Miszkurka pisze:
Dada pisze:Catherynne M. Valente i jej "Opowieści sieroty" w dwóch tomach wydane w UW - ASX pisał o "wszystkich książkach z UW wychodzących w jednym tomie", to wspomniałem o tej autorce :]

To oddzielne książki :). Nie było edycji jednotomowej.

Oczywiście. Z rozpędu mię się napisało o wszystkich w jednym... Raptem jeden wyjątek, więc można było chwilowo zapomnieć. ;)

Panie Andrzeju --> A propos Valente... "John Prester" pojawi się w MAG-u w tym roku? Rozumiem, że na UW niestety nie ma szans, ale chociaż poza tą serią? <w tym momencie gdybym był kobietą, ładnie bym się uśmiechnął>
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2014, 23:46 - sob przez ASX76, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Sędzia » 08 lutego 2014, 23:46 - sob

Wydaje mi się, że AM chodziło o to, że Opowieści sieroty w oryginale nigdy nie wyszły w 1 tomie, więc cała seria UW nie zna książek dzielonych przez MAGa na dwa tomy.

Więc ASX miał rację.
Sędzia
Cthulhu

ASX76 pisze:Panie Andrzeju --> A propos Valente... "John Prester" pojawi się w MAG-u w tym roku? Rozumiem, że na UW niestety nie ma szans, ale chociaż poza tą serią? <w tym momencie gdybym był kobietą, ładnie bym się uśmiechnął>

Rozumiem, że zrobiłem listę możliwych zapowiedzi od czapy???
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Łudziłem się, że może jakimś cudem przynajmniej jeden tytuł mógł umknąć uwadze. :wink:
Natomiast skoro nie w tym, to może next year? :)
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Bajnor » 08 lutego 2014, 23:46 - sob

Andrzej Miszkurka pisze:

Zgadza się :), ale okładki nie da się rzeczywiście wykorzystać na Sandersonie, więc wkrótce pokażemy nasze arcydzieło :). I premiera będzie 30 kwietnia, a nie w marcu.

A już się cieszyłem, że za niecały miesiąc będę ją mógł przeczytać :(. Mam nadzieję, że okładka będzie równie fajna. Wasze wcześniejsze wydania książek Sandersona nie miały zbyt przyciągających uwagę okładek.
Awatar użytkownika
Bajnor
Pisarczyk

Postautor: lordofthedreams » 08 lutego 2014, 23:46 - sob

Witam, są może jakieś plany na wydanie czegoś jeszcze od Caitlin Kiernan w kolejnych latach? Właśnie skończyłem "Tonącą dziewczynę" i jestem pod dużym wrażeniem.
lordofthedreams
Czytacz

lordofthedreams pisze:Witam, są może jakieś plany na wydanie czegoś jeszcze od Caitlin Kiernan w kolejnych latach? Właśnie skończyłem "Tonącą dziewczynę" i jestem pod dużym wrażeniem.

Myślę jeszcze tylko o Red Tree i ewentualnych przyszłych książkach Kiernan.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Obywatel_Śliwka » 08 lutego 2014, 23:46 - sob

Andrzej Miszkurka pisze:
lordofthedreams pisze:Witam, są może jakieś plany na wydanie czegoś jeszcze od Caitlin Kiernan w kolejnych latach? Właśnie skończyłem "Tonącą dziewczynę" i jestem pod dużym wrażeniem.

Cokolwiek, łyknę wszystko co stworzyła. Ale Red Tree w UW?
Obywatel_Śliwka
Czytacz

Andrzej Miszkurka pisze:

Zapowiada się nader zachęcająco. Jestem za! :)
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: skorpion1011 » 08 lutego 2014, 23:46 - sob

Andrzej Miszkurka pisze:

Zgadza się :), ale okładki nie da się rzeczywiście wykorzystać na Sandersonie, więc wkrótce pokażemy nasze arcydzieło :). I premiera będzie 30 kwietnia, a nie w marcu.

Czyli kupiliście prawa do okładki, a teraz nie możecie jej wykorzystać? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że teraz na Sandersona poczekamy aż do maja. :?
"Przyjdzie gości w gaciach powitać. Ale po prawdzie, jacy goście, takie i powitanie."
Awatar użytkownika
skorpion1011
Pisarczyk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...