Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.5.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: ASX76 » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

Barker w UW... Jednak jestem w szoku... :wink:
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: tomahawk » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

Hmmm, ciekawe kiedy będzie wznowienie Bakkera :oops: Im prędzej będzie tym prędzej The judging eye :D
tomahawk
Pisarczyk

Postautor: pure » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

ASX76 pisze:Barker w UW... Jednak jestem w szoku... :wink:

Dlaczego?
Przecież to świetna książka!
pure
Czytacz

Postautor: Andrzej Miszkurka » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

tomahawk pisze:Hmmm, ciekawe kiedy będzie wznowienie Bakkera :oops: Im prędzej będzie tym prędzej The judging eye :D

Nie wiem, kiedy to nastąpi. Plan, który przedstawiłem obejmuje około 80 pozycji (jeśli wszystkie projekty wypalą). Zapowiedzi będą wydawane w tempie 4-6 książek miesięcznie. To oznacza, iż wyprodukowanie wszystkiego zajmie nam około 16 miesięcy. Bakker w tym czasie na pewno się ukaże, ale nie wiem kiedy dokładnie. Kolejność wydawania większości tytułów nie została ustalona, nie myślałem jeszcze na serio nawet o maju. Na razie skupiam się na realizacji zapowiedzi lutowych, marcowych i kwietniowych.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Ciacho » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

Andrzej Miszkurka pisze:Jeszcze tylko drobne przetasowania w planie wydawniczym i zapowiedzi na kwiecień. Luty bez zmian.

MARZEC

21
M. John Harrison Droga serca (UW)

KWIECIEŃ
25
Clive Barker Imajica (UW)

Miłego czytania

Kapitalnie! Kurde, nie spodziewałem się kolejnych UW tak szybko. Widzę, że prezes się rozochocił sowicie. :D

Bardzo mnie ten Mitchell cieszy i Hobb, którą się zainteresowałem już jakiś czas temu. Nie pamiętam dokładnie o ilu i jakich pozycjach, co do Mitchella, było wcześniej mówione. Chyba coś jeszcze miało się świeżego w tym roku pojawić, a w przyszłym wznowienie "Snu numer 9". Mógłbyś mnie poprawić, Adnrzeju, jeśli się mylę? :)
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: bob47 » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

Czy jest w planach wydanie dalszych części "Trylogii Imriela" Jacqueline Carrey, oraz innych książek tej autorku ?
bob47
Przechodzień

Postautor: Serenity » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

bob47 pisze:Czy jest w planach wydanie dalszych części "Trylogii Imriela" Jacqueline Carrey, oraz innych książek tej autorku ?

Była o tym mowa kilka stron temu. Wyszukiwarka nie boli. Mają się pojawić, jednak data nie jest sprecyzowana. Widniały w szkicach.
Serenity
Czytacz

Postautor: Serenity » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

Rafael pisze:
Kwiatek88 pisze:http://www.kacikzksiazka.pl/2014/01/jedna-okadka-dwie-ksiazki-czyli.html

Również tego nie rozumiem, mnie to nie boli. Pewnie przyczyną zamieszania jest to, że jak się prowadzi bloga to trzeba o czymś pisać, więc przyczepiono się do okładek.

Zgadzam się z przedmówcą. Póki nie są powielane okładki, które zostały użyte w Polsce jest ok. Cóż nas ma obchodzić, że za granicą dany obrazek, czy zdj. stockowe zdobiło inną okładkę. Ważne, że do "Drogi królów" pasuje i ładnie wygląda, przy czym przyciąga wzrok na półce wśród dominujących ciemnych barw innych okładek.
Serenity
Czytacz

Postautor: Sebek » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

Ciacho pisze:
Andrzej Miszkurka pisze:Jeszcze tylko drobne przetasowania w planie wydawniczym i zapowiedzi na kwiecień. Luty bez zmian.

MARZEC

21
M. John Harrison Droga serca (UW)

KWIECIEŃ
25
Clive Barker Imajica (UW)

Miłego czytania

Kapitalnie! Kurde, nie spodziewałem się kolejnych UW tak szybko. Widzę, że prezes się rozochocił sowicie. :D

Bardzo mnie ten Mitchell cieszy i Hobb, którą się zainteresowałem już jakiś czas temu. Nie pamiętam dokładnie o ilu i jakich pozycjach, co do Mitchella, było wcześniej mówione. Chyba coś jeszcze miało się świeżego w tym roku pojawić, a w przyszłym wznowienie "Snu numer 9". Mógłbyś mnie poprawić, Adnrzeju, jeśli się mylę? :)

Miod dla moich oczu. Powtorze za Ciachem, ktorego gusta sa zblizone do moich Wink Rowniez cieszy mnie Mitchell i przetre oczy, bo uwierzyc nie moge!!! Wreszcie Barker trafil do UW!! Strasznie jestem ciekaw okladek. Dziekuje, Panie Andrzeju!
Trudno jest jednostce utrzymać własny sposób zachowania pod naciskiem innych osób.
"Stowarzyszenie umarłych poetow"
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Typical_troll » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

A propos ostatnich planów. Grzebiąc dzisiaj w ofertach różnych księgarni trafiłem na takie dane dwóch zapowiedzi :
Dan Simmons - Trupia otucha
merlin 1040 str. 89 zł, w sprzedaży od 14 czerwca
aros 976 str. 46,92 zł, w sprzedaży od 21 lutego
Chyba każdy bez wahania kupi w merlinie :wink:
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: Rafael » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

Typical_troll pisze:A propos ostatnich planów. Grzebiąc dzisiaj w ofertach różnych księgarni trafiłem na takie dane dwóch zapowiedzi :

Niedawno sprawdzałem ceny pewnego ebooka, we wszystkich sklepach ceny mieściły się w przedziale 15-20 zł, a na merlinie- co za niespodzianka- 59 złotych.
Awatar użytkownika
Rafael
Pisarczyk

Postautor: pizaro » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

Typical_troll pisze:A propos ostatnich planów. Grzebiąc dzisiaj w ofertach różnych księgarni trafiłem na takie dane dwóch zapowiedzi :

Wyższa cena wynika z większej ilości stron :D
pizaro
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Yath » 03 lutego 2014, 23:46 - pn

Merlin to czarodziej, więc ceny są magiczne.
Żadna historia nie ma początku i końca. Początki i końce można wymyślić, by służyły jakiemuś celowi, chwilowym, ulotnym zamiarom, lecz ze swej fundamentalnej natury są czymś arbitralnym i istnieją wyłącznie jako wygodna konstrukcja ludzkiego umysłu.
Yath
Bezimenny

Postautor: Ciacho » 04 lutego 2014, 23:46 - wt

Nigdy nie rozumiałem, co ludzie widzą dobrego w merlinie, że tam kupują, jak ceny łącznie z wysyłką wcale nie były/są dobre. Zdecydowanie bardziej wolałem empik i matras.
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: niepco » 04 lutego 2014, 23:46 - wt

Są jakieś postępy w stawianiu strony na nogi?
To pewnie nie jest tanie, ale może czas pomyśleć o czymś nowym?
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Cthulhu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...