Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.5.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: ASX76 » 25 stycznia 2014, 23:46 - sob

"KDS" oczywiście w żadnym wariancie nie wchodzą w grę, choćby i "szkicowym"? :wink:
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Sędzia » 25 stycznia 2014, 23:46 - sob

Andrzej Miszkurka pisze:To były tylko takie niezobowiązujące wyliczanki. Od czasu do czasu coś mnie nachodzi w tej sprawie...

Jasne, ja zawsze traktuję te "wyliczanki" jako niezobowiązujące.

Dlatego Imajicę w starym wydaniu puszczę dopiero, gdy nowe będzie stało na półce.
Sędzia
Cthulhu

Postautor: Andrzej Miszkurka » 25 stycznia 2014, 23:46 - sob

Sędzia pisze:
Andrzej Miszkurka pisze:To były tylko takie niezobowiązujące wyliczanki. Od czasu do czasu coś mnie nachodzi w tej sprawie...

Jasne, ja zawsze traktuję te "wyliczanki" jako niezobowiązujące.

Dlatego Imajicę w starym wydaniu puszczę dopiero, gdy nowe będzie stało na półce.

To zdarzy się zatem szybko, bo chyba nawet w kwietniu :).

ASX76 pisze:"KDS" oczywiście w żadnym wariancie nie wchodzą w grę, choćby i "szkicowym"? :wink:

Raczej nie, ale tam też wchodzą sprawy przekładów. Robienie nowych to za duży wydatek. Wydaje mi się, że ten projekt upadł w Książnicy właśnie z tego powodu. Tzn nie udało się dogadać ze spadkobiercami tłumacza.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

OK, natomiast w sytuacji, gdyby sprzedaż "Pokoju" stała na zadowalającym poziomie, to czy istnieje możliwość wydania przez MAG czegoś jeszcze zupełnie nowego Wolfe'a poza, oczywiście leciutko "szkicowanym" i stojącym pod wielkim znakiem zapytania "There Are Doors"? :wink:
Skoro Harrison, czy VanderMeer doczekali się wydania w UW stosunkowo sporej liczby tytułów, to dlaczego lepszy Wolfe miałby być od nich znacznie gorszy w tym względzie? :)
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Andrzej Miszkurka » 25 stycznia 2014, 23:46 - sob

ASX76 pisze:OK, natomiast w sytuacji, gdyby sprzedaż "Pokoju" stała na zadowalającym poziomie, to czy istnieje możliwość wydania przez MAG czegoś jeszcze zupełnie nowego Wolfe'a poza, oczywiście leciutko "szkicowanym" i stojącym pod wielkim znakiem zapytania "There Are Doors"? :wink:
Skoro Harrison, czy VanderMeer doczekali się wydania w UW stosunkowo sporej liczby tytułów, to dlaczego lepszy Wolfe miałby być od nich znacznie gorszy w tym względzie? :)

Wydaliśmy do tej pory 9 książek WOlfe'a. Przed nami KNS. To mnie całkowicie satysfakcjonuje.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

No tak, patrzyłem na liczbę tytułów, bez uwzględnienia części w cyklu... ;)
Dziękuję za info. :)
Mimo wszystko jednak mam malutką nadzieję na "There Are Doors" w nieodległej przyszłości. :D
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Shadowmage » 25 stycznia 2014, 23:46 - sob

Wolfe'a to prędzej bym jakiś zbiór opowiadań przeczytał, ale AM pisał, że w takie rzeczy nie chce się bawić...
Obrazek
Ględzenie Shadowa - mój blog
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: TrissV » 25 stycznia 2014, 23:46 - sob

Czy można liczyć na wznowienie Brudnopisu i Czystopisu Łukjanienki? Jeśli nie w tym roku to kiedykolwiek?
Awatar użytkownika
TrissV
Przechodzień

Shadowmage pisze:Wolfe'a to prędzej bym jakiś zbiór opowiadań przeczytał, ale AM pisał, że w takie rzeczy nie chce się bawić...

... dlatego należy skupić się na tym, co bardziej realne. :P
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Młodzik » 25 stycznia 2014, 23:46 - sob

To ja mam pytanie z innej beczki: nakłady których pozycji z UW się skończyły, bądź są na wykończeniu?
Młodzik
Przechodzień

Postautor: Alia » 25 stycznia 2014, 23:46 - sob

Młodzik pisze:To ja mam pytanie z innej beczki: nakłady których pozycji z UW się skończyły, bądź są na wykończeniu?

Ha, zasada niedostępności Cialdiniego w praktyce :wink:
Alia
Mistrz Pióra

Postautor: Serenity » 26 stycznia 2014, 23:46 - ndz

Andrzej Miszkurka pisze:
Cintryjka pisze:Death Masks w kwietniu czy później?

Później. Przekład będzie w kwietniu. Poza tym mają być gotowe jeszcze 2 Dresdeny w tym roku.

Yeah :!: Dresdeny, i to dwa. Mój portfel chyba zwariuje, bo ze szkiców i zapowiedzi wychodzi mi jeszcze co najmniej 15 tytułów w tym roku. a już 4 nowe UW stoją grzecznie na półce :oops:
Serenity
Czytacz

Postautor: ASX76 » 26 stycznia 2014, 23:46 - ndz

Serenity pisze:Dresdeny, i to dwa. Mój portfel chyba zwariuje, bo ze szkiców i zapowiedzi wychodzi mi jeszcze co najmniej 15 tytułów w tym roku. a już 4 nowe UW stoją grzecznie na półce :oops:

Portfel "zwariuje" z ubytków, a Ty ze szczęścia, które, jak dobrze wiemy, jest podobno bezcenne. :wink:
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Serenity » 26 stycznia 2014, 23:46 - ndz

ASX76 pisze:Portfel "zwariuje" z ubytków, a Ty ze szczęścia, które, jak dobrze wiemy, jest podobno bezcenne. :wink:

Jest bezcenne, ale najpierw trzeba zdobyć środki na to szczęście :wink:
Serenity
Czytacz

Postautor: Typical_troll » 26 stycznia 2014, 23:46 - ndz

Luty widoczny w nowych zapowiedziach prezentuje się skromnie jeśli chodzi o liczbę nowości, chociaż oprócz Simmonsa pewnie kupię nowe wydanie Gaimana bo ładne. Może jakieś niespodzianki bez zapowiedzi redakcja by wypuściła?
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...