Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.5.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Dada » 14 lipca 2013, 23:46 - ndz

Dziękuję :]
PS. Świetnie ;)
Dada
Czytacz

Postautor: Yans » 15 lipca 2013, 23:46 - pn

niepco pisze:A może by tak przesunąć Skok Donaldsona na drugie półrocze 2014? :P

Też proponuję zamienić miejscami Donaldsona i Hamiltona !!! Hamiltona chcemy w 2013 !
Więzień Wieczności
Awatar użytkownika
Yans
Czytacz

Postautor: ASX76 » 15 lipca 2013, 23:46 - pn

Yans pisze:
Też proponuję zamienić miejscami Donaldsona i Hamiltona !!! Hamiltona chcemy w 2013 !

Nie może być! Donaldson ma pierwszeństwo z racji: zaległości i nieporównywalnie większej klasy od nędznego wodoleja Hamiltona! :P
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Andrzej Miszkurka » 15 lipca 2013, 23:46 - pn

ASX76 pisze:
Yans pisze:

Nie może być! Donaldson ma pierwszeństwo z racji: zaległości i nieporównywalnie większej klasy od nędznego wodoleja Hamiltona! :P

Ma pierwszeństwo dlatego, że trzeba było nań czekać 13 lat.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: M » 15 lipca 2013, 23:46 - pn

Panie Andrzeju, czy jest jakakolwiek szansa, że wznowicie książki Davida Mitchella? Widmopis, Konstelacje czy Sen nr 9 były wydane dotychczas przez Wydawnictwo Literackie, ale nakłady się wyczerpały i ceny poszczególnych książek osiągają na aukcjach internetowych niebotyczne rozmiary. Nie pytam o konkretne terminy czy deklaracje, ale o to czy w ogóle macie chęci, aby po te pozycje sięgnąć.
Awatar użytkownika
M
Czytacz

M pisze:Panie Andrzeju, czy jest jakakolwiek szansa, że wznowicie książki Davida Mitchella? Widmopis, Konstelacje czy Sen nr 9 były wydane dotychczas przez Wydawnictwo Literackie, ale nakłady się wyczerpały i ceny poszczególnych książek osiągają na aukcjach internetowych niebotyczne rozmiary. Nie pytam o konkretne terminy czy deklaracje, ale o to czy w ogóle macie chęci, aby po te pozycje sięgnąć.

Robimy właśnie tłumaczenia Widmopisu i Snu, więc w następnym roku należy się ich spodziewać.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: M » 15 lipca 2013, 23:46 - pn

Andrzej Miszkurka pisze:Robimy właśnie tłumaczenia Widmopisu i Snu, więc w następnym roku należy się ich spodziewać.
Świetna wiadomość! :D Mam nadzieję, że w przyszłości pojawią się też Konstelacje. A kto tłumaczy, jeśli to nie tajemnica?
Awatar użytkownika
M
Czytacz

Postautor: Procella » 15 lipca 2013, 23:46 - pn

Za mną właśnie "Konstelacje" chodzą najbardziej, "Snem" i "Widmopisem" jestem średnio zainteresowana, więc też mam nadzieję, że i tego się doczekamy.
Awatar użytkownika
Procella
Skryba

M pisze:
Andrzej Miszkurka pisze:Robimy właśnie tłumaczenia Widmopisu i Snu, więc w następnym roku należy się ich spodziewać.
Świetna wiadomość! :D Mam nadzieję, że w przyszłości pojawią się też Konstelacje. A kto tłumaczy, jeśli to nie tajemnica?

Widmopis Maria Gębicka Frąc, a Sen Wojtek Szypuła. Kolejną nową powieść Mitchella przełoży Justyna Gardzińska.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: lukaszkuch » 15 lipca 2013, 23:46 - pn

Andrzej Miszkurka pisze:
M pisze:

Widmopis Maria Gębicka Frąc, a Sen Wojtek Szypuła. Kolejną nową powieść Mitchella przełoży Justyna Gardzińska.

Coś nie tak było z poprzednimi tłumaczeniami czy po prostu nie macie do nich praw?
lukaszkuch
Przechodzień

lukaszkuch pisze:
Andrzej Miszkurka pisze:
M pisze:

Coś nie tak było z poprzednimi tłumaczeniami czy po prostu nie macie do nich praw?

Tłumaczenia były ok, ale chcemy zrobić swoje.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Procella pisze:Za mną właśnie "Konstelacje" chodzą najbardziej, "Snem" i "Widmopisem" jestem średnio zainteresowana, więc też mam nadzieję, że i tego się doczekamy.

Z tych książek właśnie "Widmopis" jest najciekawszy. :)
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Rusłan » 15 lipca 2013, 23:46 - pn

Tłumaczenia były ok, ale chcemy zrobić swoje.

Chyba ma to związek z problemami jakie MAG miał przy okazji uzyskania tłumaczenia "Jonathana Strange'a..." od WL.
Awatar użytkownika
Rusłan
Bezimenny

Postautor: ragandbones » 15 lipca 2013, 23:46 - pn

Czy możemy spodziewać się kolejnych książek od K. J. Parker? Składany nóż to jedna z najlepszych książek jakie czytałem ostatnimi czasy. Chętnie sięgnąłbym po kolejne tego autora (autorki?).
ragandbones
Pisarczyk

ragandbones pisze:Czy możemy spodziewać się kolejnych książek od K. J. Parker? Składany nóż to jedna z najlepszych książek jakie czytałem ostatnimi czasy. Chętnie sięgnąłbym po kolejne tego autora (autorki?).

Wg najnowszego szkicu wydawniczego przedstawionego przez Pana Andrzeja, "Młot" może ukazać się w październiku AD 2013.
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...