(PROBLEM) Dziwna sprawa (Paczka od Mag'a) [Pyt. do wyd.]

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

(PROBLEM) Dziwna sprawa (Paczka od Mag'a) [Pyt. do wyd.]

Postautor: mec » 09 stycznia 2006, 23:46 - pn

Jak juz gdzies wspominalem zamowile od Mag'a w promocji kilkanascie książek ... wybralem zaplate przy odbiorze ( 200 kilkadziesiat zlotych)

Dzis przychodzi pan listonosz, musle no wreszcie paczka od Maga ;p , otwieram mu drzwi podpisuje papierek , szukuje sie by wyjac portfel, a tu pan listonosz mowi dowidzenia i siup do windy ... a ja z ta paczka i portfelem w dloni stoje w progu jak glupi ...

Zwinalem sie do domu.
Najpierw sobie pomyslalem, moze to nie do mnie , moze sie pomylili ... Potem , ze moze w sordku bedzie jakis list, kwitek, istrukcja zapalty czy cos.

Otwieram paczkę i co sie okazjue , jest tylko czesc książek ... i teraz mam strupa

Czy mag sie pomylił i wyslal mi czyjes podobne do mojego zamowienie ?
Czy moze wyslali 2 paczki , z tym ze jedna jest jakby za darmo , a placic mi przyjdzie przy drugiej paczce (gdzie beda te brakujace ksiazki) ? Moze byly 2, a jedna zaginela ...
Czy ktos wie o co tu chodzi ?

Moze tak zamowienie skladalem chyba 27 stycznia (moje dane na priv moge udostepnic kompetentnej osobie jesli trzeba bedzie)

A i liste umieszcze :

otrzymalem :
'pani dobrego znaku' kresa
hoob: calego 'zlotoskorego' + 'kroleskiego skrytobojce' i 'wyprawe cz.1'
duncacn 'zakleta wneka'

brakuje :
hoob: 'wyprawa skrytobojcy cz2'
kres : 'porzucone krolestwo' , 'tarcza szerni 1 i 2'
erikson 'zdrowe zwloki'

Takze, jakby ktos mogl mi wyjasnic o co chodzi to bede wdzieczny, moze niepotrzennie robie szum i jutro przyjdzie 2 paczka z kwitkiem do zaplacenia , ale jestem troche zbity z pantalyku.
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2006, 23:46 - pn przez mec, łącznie zmieniany 1 raz
"Tych, którzy umierają zdrowo, wypycha się i wystawia na widok publiczny w szklanych skrzyniach jako przykłady właściwego życia."
Steven Erikson, "Zdrowe zwłoki"
Awatar użytkownika
mec
Asimov

Postautor: Sędzia » 09 stycznia 2006, 23:46 - pn

ja bym się na Twoim miejscu cieszył ;)
Sędzia
Cthulhu

Postautor: Maly » 09 stycznia 2006, 23:46 - pn

a to niby czemu? :)
Awatar użytkownika
Maly
Puszkin

Postautor: Sędzia » 09 stycznia 2006, 23:46 - pn

no przecież za friko dostał kilka książek ;)
Sędzia
Cthulhu

Postautor: JR » 10 stycznia 2006, 23:46 - wt

Jak poinformował mnie Rafał, nasz pracownik, poczta kazała mu rozbić paczkę na dwie. Dlatego jedną wysłał jako zwykłą a drugą część książek na tak zwaną paczkę pobraniową i kiedy przyjdzie udasz się na pocztę i tam będziesz mógł zapłacić za całość dostawy.
A to, że część wysłaliśmy zwykłą paczką to dowód naszego zaufania do naszych klientów-czytelników.
pozdrawiam
JR
JR
Redaktor

Postautor: Tommi » 11 stycznia 2006, 23:46 - śr

Mam podobną sytuację, ale w mojej paczce miały być 2 książki, a była jedna. :cry: Nr zam 759.
Tylko, że musiałem zapłacić za paczkę (koszt książki * 0,6 + koszt przesyłki) i tu się wszystko zgadza.
Pytanie moje dotyczy tego czy druga książka do mnie przyjdzie czy też lepiej jak kupię ją sobie w sklepie? Nie było w paczce żadnego rachunku, było natomiast miejsce na drugą książkę. Więc tak sobie myślę, że to już wszystko.

A może po prostu skończył się już nakład Eriksona: Dom łańcuchów. Konwergencja? Byłaby to dla mnie wielka strata gdybym musiał kupić używkę :?
Tommi
Pisarczyk

Postautor: Nightchill » 11 stycznia 2006, 23:46 - śr

Dokładnie tak. Konwergencja, jak to się mówi potocznie - wyszła. Ale z tego, co zrozumiałam, to będzie dodrukowywana.
Awatar użytkownika
Nightchill
Moderator

Postautor: annyonne » 11 stycznia 2006, 23:46 - śr

zgadza sie. ale jak już pisałam gdzie indziej, naparwdę należałoby poinformować w mailu, czy chociaż w paczce, że takiej to a takiej książki nie ma, bo coś tam. Człowiek jest zdezorientowany, jak przychodzi paczka, za którą nagle ma mniej zaplacić itp.
I'm still standing in this moment of pure madness...
Awatar użytkownika
annyonne
Skryba

Postautor: Tommi » 11 stycznia 2006, 23:46 - śr

Dokładnie tak. Dzięki bardzo za informację.

Szukałem wczoraj Konwergencji w necie i np. w Merlinie nic nie pisali o tym, że nakład wyczerpany. W księgarni MAGa pozycja ta ciągle jest niby dostępna, więc jakby to powiedzieć, już się zgubiłem. :(

Gdybym chociaż znalazł w paczce jakieś info z wydawnictwa ... :evil:

No cóż, i tak nie mogę narzekać, bo za książkę 37 zł zapłaciłem 32. Ale gdyby były dwie to korzyść byłaby jeszcze większa. :?
Tommi
Pisarczyk

Postautor: mec » 12 stycznia 2006, 23:46 - czw

dzis przyszla 2 paczka, czyli wszytsko sie zgadza

prawie wszystko ;]

nie dotrala do mnie tarcza szerni 1 i wyprawa skrytobojcy 2, ale pewnie z powodu wyczerpania zapasow , dobrze, ze zaplacilem mniej :)
"Tych, którzy umierają zdrowo, wypycha się i wystawia na widok publiczny w szklanych skrzyniach jako przykłady właściwego życia."
Steven Erikson, "Zdrowe zwłoki"
Awatar użytkownika
mec
Asimov

Postautor: bruxa » 20 marca 2006, 23:46 - pn

Mam pytanie dotyczace zamowienia.
6 marca wyslalam zamowienie na 7 tomow Garreta, przyszlo potwierdzenie, a dzis jest 20 marca, a książek ani widu, ani słychu.
nr zamówienia 979.
Czy można jakos sprawdzic, czy te ksiazki w ogole fizycznie są i czy to juz poszlo do poczty polskiej?
bruxa
Przechodzień

Postautor: Brecht » 20 lipca 2006, 23:46 - czw

No właśnie...wydawnictwo powinno lepiej zorganizować swój dział sprzedarzy wysyłkowej.Czas realizacji jest stanowczo za długi, czym tracicie klientów, bo następna książkę zamówię na allegro i będę ją mieć następnego dnia z paroma złotówkami zaoszczędzonymi. Po drugie: książka, która doszła do mnie była zapakowana w kartonowe pudełko, które nijak nie chroniło jej przed uszkodzeniem...a wystarczyłaby niewielka ilość folii bąbelkowej. W wyniku tego otrzymałem książkę z brzydko stłuczonym grzbietem, ale pal to licho,już nie będę lamentował. Radziłbym zlikwidować te wady, a na pewno zyskacie więcej klientów, którzy kupią książkę bezpośrednio od Was, a nie z drugiej ręki.
Awatar użytkownika
Brecht
Przechodzień

Postautor: Araondoion » 16 sierpnia 2006, 23:46 - śr

Witam!
Mam podobny problem, z zamowieniem nr 1402.
Zapłaciłem za paczkę 165 zł za 6 książek, niestety dostałem tylko 5
książek, brakuje Tigany - Guy Gavriel Kay.

zamawialem:
TIGANA
Guy Gavriel Kay
6. ŁOWCY KOŚCI. POWRÓT Malazańska Księga Poległych T.6 cz.2
Steven Erikson
AMERYKAŃSCY BOGOWIE Andrzej Sapkowski Przedstawia
Neil Gaiman
NIGDZIEBĄDŹ. Wydanie 2
Neil Gaiman
LWY AL-RASSANU.
Guy Gavriel Kay
CHŁOPAKI ANANSIEGO
Neil Gaiman

Zamawialem 04.08 czyli w dniu premiery Tigany.

PS. i rzeczywiscie paczka moglaby byc lepiej chroniona, pozaginane narozniki ksiazek.

EDIT!
wlasnie dostałem maila, pomylka MAGa, ale doślą, hmm musze powiedziec, ze pelny pozytyw, bo myslalem, ze bedzie wiecej problemow, a wszystko szybko i sprawnie :)
Awatar użytkownika
Araondoion
Przechodzień

Postautor: aleena » 16 sierpnia 2006, 23:46 - śr

Rzeczywiście niezły, za przeproszeniem, błagan. Ja też dostałam poobijane książki, ale ... jako, że wydawnictwo wysłało do mnie 2 takie same paczki (płaciłam przelewem), to wybrałam sobie najmniej uszkodzone egzemplarze. Miałam przynajmniej jakiś wybór...
A potem dręczyłam rodzinę, by mi pomogli zanieść "nadbagaż" na pocztę:(

Podsumowując: dział wysyłkowy (jednoosobowy?) radzi sobie kiepsko. Szkoda.
aleena
Czytacz

Postautor: Araondoion » 17 sierpnia 2006, 23:46 - czw

jeszcze bardziej mile zaskoczylo mnie to, ze potrzeba bylo tylko 1 dnia by doslac brakujaca ksiazke :)
Awatar użytkownika
Araondoion
Przechodzień

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...