Prośba do wydawnictwa

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Prośba do wydawnictwa

Postautor: Laurana » 29 marca 2007, 23:46 - czw

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Jestem tłumaczką literatury fantasy, która wielokrotnie kontaktowała się z wydawnictwem w sprawie ewentualnej współpracy. Kontakt zawszy był miły i serdeczny. W czasie rozmowy z panem Andrzejem usłyszałam, że niebawem wydawnictwo prześle mi próbkę tekstu, a gdyby tak sie nie stało proszono mnie o 'drastyczne przypominanie się'. Niestety...do tej pory nie otrzymałam żadnego tekstu, a wszystkie moje maile pozostają bez odpowiedzi. Mimo, iż praca w wydawnictwie MAG zawsze wydawała mi się (i wciąż się wydaje) niezwykle atrakcyjna, nie jestem osobą nachalną i jeśli wydawnictwo postanowiło nie dawać mi szansy, szanuję taką decyzję.
Mimo to, przykro jest być ignorowanym; zwłaszcza jeśli człowiek z pasją chce robić to, co sprawia mu wiele radości.
Wysłanie maila ze słowami 'dziękujemy, nie skorzystamy' nic nie kosztuje, a sam zainteresowany przynajmniej wie na czym stoi.
Pozdrawiam serdecznie cały zespół wydawnictwa MAG i wszystich forumowiczów.
Trzymajcie tak dalej :D
Laurana
Przechodzień

Re: Prośba do wydawnictwa

Postautor: Andrzej Miszkurka » 29 marca 2007, 23:46 - czw

Laurana pisze:Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Jestem tłumaczką literatury fantasy, która wielokrotnie kontaktowała się z wydawnictwem w sprawie ewentualnej współpracy. Kontakt zawszy był miły i serdeczny. W czasie rozmowy z panem Andrzejem usłyszałam, że niebawem wydawnictwo prześle mi próbkę tekstu, a gdyby tak sie nie stało proszono mnie o 'drastyczne przypominanie się'. Niestety...do tej pory nie otrzymałam żadnego tekstu, a wszystkie moje maile pozostają bez odpowiedzi. Mimo, iż praca w wydawnictwie MAG zawsze wydawała mi się (i wciąż się wydaje) niezwykle atrakcyjna, nie jestem osobą nachalną i jeśli wydawnictwo postanowiło nie dawać mi szansy, szanuję taką decyzję.
Mimo to, przykro jest być ignorowanym; zwłaszcza jeśli człowiek z pasją chce robić to, co sprawia mu wiele radości.
Wysłanie maila ze słowami 'dziękujemy, nie skorzystamy' nic nie kosztuje, a sam zainteresowany przynajmniej wie na czym stoi.
Pozdrawiam serdecznie cały zespół wydawnictwa MAG i wszystich forumowiczów.
Trzymajcie tak dalej :D

Szanowna Pani,

Moim zamiarem nie było i nie jest sprawienie Pani przykrości. "Niebawem" zaś w mojej skali czasami może oznaczać dzień lub dwa, a czasami miesiąc lub pół roku (to taka Kurzymisiowa miara czasu; ci, którzy czytali MiMa wiedzą o co chodzi). O niczym w każdym bądź razie nie zapomniałem i na pewno dostanie Pani swoją szansę w Magu. Inną sprawą jest fakt, że mam już rozdysponowane właściwie wszystkie książki, które ukażą się do końca następnego roku, stąd też brak pośpiechu w Pani sprawie.

Pozdrawiam,

Andrzej Miszkurka
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: MadMill » 29 marca 2007, 23:46 - czw

Swoja droga to trochę nieprofesjonalne. Takie rzeczy powinny zostać między potencjalnym pracownikiem, a potencjalnym pracodawcą. Powinno się to załatwić między Wami, a ogłaszanie tego na forum publicznym wydaje się trochę nieodpowiednie. No cóż zazwyczaj mało osób się ze mną zgadza, więc i może tym razem tez będę osamotniony? ;)
MadMill
Bezimenny

Postautor: Kalriem » 29 marca 2007, 23:46 - czw

Nie będziesz. Dla mnie to było namolne bardzo ze strony Laurany.
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: MadMill » 29 marca 2007, 23:46 - czw

Może nie nachalne, ale powinno być to załatwione przez maila czy telefon. Nie wiem co chciała uzyskać pisząc o tym na forum. Tak jak w firmie, sytuacja: Masz coś do mnie to powiedz mi to w cztery oczy. Nie na zebraniu, nie przy świadkach. Takie sprawy załatwia się poufnie, bez świadków wykłada się kawę na ławę i wtedy jest czytelna sytuacja.

Chyba wątek do zamknięcia się nadaje. ;P
MadMill
Bezimenny

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...