Pytania do Wydawnictwa - wątek ogólny.

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Żerań » 04 września 2006, 23:46 - pn

Na początku witam :) A teraz przejdźmy do pytań. Jeśli już się pojawiły, to przepraszam, ale 27 stron tematu...To, że nie wszystko przeczytałem, nie znaczy, że jestem ignorantem czy coś - mało czasu i tyle :( .

1. Czy wydawnictwo ma zamiar postarać się o Chine Mieville'a i jego "Un Lun Duna"? Albo zbiór opowiadań "Looking for Jake"? Mam wrażenie, że do bogatej oferty oryginalnej fantastyki MAGa ten autor bardzo by pasował.

2. Czy wydawnictwo wyda/rozważa wydanie Roberta J. Sawyera i jego nominowanych do Hugo powieści z cyklu o neandertalczykach? Chodzi mi o Hominids (winner), Humans (nominee) i Hybrids. Pozycja wygląda na interesującą.

http://www.fantasticfiction.co.uk/s/rob ... minids.htm - to jest to.

Pozdrawiam,
Żerań
Żerań
Czytacz

Postautor: Elektra » 04 września 2006, 23:46 - pn

Żerań pisze:1. Czy wydawnictwo ma zamiar postarać się o Chine Mieville'a i jego "Un Lun Duna"? Albo zbiór opowiadań "Looking for Jake"? Mam wrażenie, że do bogatej oferty oryginalnej fantastyki MAGa ten autor bardzo by pasował.

Alakhai na forum Wieża Błaznów pisze:otóż rozmawiałem z Jackiem Pniewskim z Zyska i już wiem, jak się sprawy mają. Zysk ma opcję zarówno na "Iron Council", jak i na zbiór opowiadań "Looking for Jake" i Jacek ostrożnie przymierza się do wydania obu tych książek - problem w tym, że sporo zależy od kaprysu prezesa i od tego, jak się sprzeda "Blizna" (na razie sprzedaje się nieźle, aczkolwiek bez nadzwyczajnych rewelacji). Jacek radzi, żeby w razie czego bombardować prezesa mailami, bo przy odpowiednim natężeniu akcji to skutkuje - w ten sposób bodajże fani Hamilton wyprosili wydanie kolejnych książek swojej ukochanej autorki.

Przepraszam, że tak samymi cytatami, ale chyba dużo więcej nie da się dodać. ;)
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: ASX76 » 05 września 2006, 23:46 - wt

To w takim razie ja nieśmiało przypominam o wznowieniu akcji zalewania (bombardowania) pana prezesa mailami w sprawie "Korony Gwiazd" Kate Elliott... Do boju :!: :P
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Nightchill » 05 września 2006, 23:46 - wt

Również w kwestii przypomnienia: żeby nie czytać kilkudziesięciu stron tego wątku i drugiego o planach wydawniczych, powstał >>TEN<<
"Jakie jezioro, taka pani..."
Awatar użytkownika
Nightchill
Moderator

Postautor: Żerań » 05 września 2006, 23:46 - wt

Elektro - wielkie dzięki.

Zatem skoro mam już potwierdzenie z dwóch różnych for, to chyba z Mievillem muszę się pożegnać w MAGu. What a pitty. A w kwestii Sawyera to jak stoimy? Nie ukrywam, że ten autor i powieść mnie interesuje.
:)
Żerań
Czytacz

Postautor: jachu » 05 września 2006, 23:46 - wt

Czyli bombardujemy prezesa mailami o książki Chiny Mieville'a :D
My chcemy Chinę! My chcemy Chinę! My chcemy Chinę! My chcemy Chinę! My chcemy Chinę! My chcemy Chinę! My chcemy Chinę! 8)
Awatar użytkownika
jachu
Pisarczyk

Postautor: niepco » 06 września 2006, 23:46 - śr

A ja uważam że lepiej bedzie jak MAG skupi się nad wydaniem tego co do tej pory obiecał...Tak, o Reynoldsa tez tu chodzi :D
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Jeszcze nienarodzony

Postautor: jachu » 06 września 2006, 23:46 - śr

niepco nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ja pisałem o bombardowaniu mailami prezesa Zysku. Od prezesa MAG-a nic nie chcę... No, może tylko to, aby "Wojna Kwiatów" wyszła zgodnie z planem już w piątek :) Potem, nich MAG wydaje co chce, mam to gdzieś.
Awatar użytkownika
jachu
Pisarczyk

Postautor: Tigana » 06 września 2006, 23:46 - śr

jachu pisze:Potem, nich MAG wydaje co chce, mam to gdzieś.

Na zasadzie murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Moim zdaniem niezbyt ładnie się wyraziłeś o wydawnictwie, które ufundowało nagrody w twoim konkursie. No ale może jestem przewrażliwiony.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tigana
Samuraj Jack

Postautor: jachu » 06 września 2006, 23:46 - śr

Tigana pisze:
jachu pisze:Potem, nich MAG wydaje co chce, mam to gdzieś.

Na zasadzie murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Moim zdaniem niezbyt ładnie się wyraziłeś o wydawnictwie, które ufundowało nagrody w twoim konkursie. No ale może jestem przewrażliwiony.

Chyba jesteś przewrażliwiony. Ja nie napisałem, że mam prezesa gdzieś albo że mam całe wydawnictwo gdzieś :? Po prostu napisałem, że mam gdzieś ich plan wydawniczy, a to róznica. Nie wydają tego co mnie interesuje i trafia w moje gusta. To akurat nie moja wina.
Awatar użytkownika
jachu
Pisarczyk

Postautor: niepco » 06 września 2006, 23:46 - śr

jachu pisze:niepco nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Ty również jachu - mój post był odpowiedzią na apel Żerania (pozdrawiam kolegę :D ) o pojawienie się Mieville'a w MAG-u. A to że znalazł się akurat pod Twoim to przypadek. I tak - wiem że powinienem umieścić cytat.Ale nie chciało mi się.
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Malek » 27 września 2006, 23:46 - śr

Mam pytanko - czy modzi, którzy normalnie odpowiadają maja obecnie urlop albo coś w tym stylu? (Pytam bo jak narazie na moje pytanko nie było ani "tak", ani "nie" ani "poczekaj, skonsultujemy z wyższa szarża", a niedługo minie miesiac... )
Malek
Przechodzień

Postautor: Shadowmage » 27 września 2006, 23:46 - śr

Normalnie tu odpowiada przedstawiciel wydawnictwa, czyli Andrzej Miszkurka. Tyle, że jakoś ostatnio tu nie zagląda (urlop powinien już mu się skończyć dawno temu). Trzeba trenować podstawową cnotę przy kontaktach z wydawcami - cierpliwość :)
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Poprzednia

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...