Pytania do Wydawnictwa - wątek ogólny.

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Andrzej Miszkurka » 26 lipca 2006, 23:46 - śr

ASX76 pisze:Kiedy, na litość boską, można spodziewać się wydania III części Księgi Krótkiego Słońca :?: (tej klasy książka nie może tyle czekać).

Czy wiadomo już kiedy zostanie wznowiony (czy może powinienem raczej spytać czy wogóle) cykl "Gap" S. Donaldsona :?: (jeśli nie da się wznowić całości, to może chociaż dałoby się wydać po prostu kolejne części...).

Wolfe pojawi się pierwszym kwartale 2007. Gap miał ukazać się w 2007 roku, ale patrząc na to, co szykujemy, nie jest to raczej prawdopodobne. Nie sądzę też, żeby w następnym roku było możliwe Duncana i Cooka, ale kto wie...
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: atryda_paul » 26 lipca 2006, 23:46 - śr

Na litość boską.!!! Miejcie Wasześci odrobinę politowania. To fatalna wiadomość. Jak wygram w totka kupię cały nakład Donaldsona. Tyle już czekamy na ciąg dalszy i mam nadzieję, że skrót "cdn" nie kłamie. Oby nie okazało się, że tylko nadzieję.
atryda_paul
Puszkin

Postautor: Dhuaine » 26 lipca 2006, 23:46 - śr

A. Miszkurka pisze:Nie sądzę też, żeby w następnym roku było możliwe Duncana i Cooka, ale kto wie...

Pięknie :?
W takim razie mam nadzieję, że z Duncana wyjdzie kontynuacja Człowieka ze Słowem, bo Fechtmistrzów załatwiam w oryginale, podobnie jak to, co się da z Garretta... Ile można czekać :P

Czy Żywostatki wyjdą we wrześniu?
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Postautor: ASX76 » 26 lipca 2006, 23:46 - śr

To, co szykujecie z całą pewnością będzie lepsze niż dyrdymały Cooka czy D. Duncana (bez urazy :P ), ale wielka szkoda, że w następnym roku Donaldson nie zmieści się w planie wydawniczym.
Cieszę się, że przynajmniej będzie Wolfe.
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Dhuaine » 27 lipca 2006, 23:46 - czw

ASX76 pisze:dyrdymały Cooka

Co Ty pleciesz! :P Garrett jest o wiele lepszy od Czarnej Kompanii. Gdyby tak dać mu odrobinę reklamy, zrobiłby furorę ;) Byłam zszokowana, jak bardzo dobre są te książki, kiedy udało mi się je odkopać w jakimś kącie empika ;)
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Postautor: ASX76 » 27 lipca 2006, 23:46 - czw

Dhuaine pisze: (ciach) Byłam zszokowana, jak bardzo dobre są te książki, kiedy udało mi się je odkopać w jakimś kącie empika ;)

A czym odkopywałaś te "skarby" :?: :P :wink:
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: G'burn » 27 lipca 2006, 23:46 - czw

Cook jest dobry za wyjątkiem "Imperium grozy", któremu nie podołałem :)
... ale możliwe, że kłamię...
Awatar użytkownika
G'burn
Pisarczyk

Postautor: Dhuaine » 27 lipca 2006, 23:46 - czw

ASX76 pisze:
Dhuaine pisze: (ciach) Byłam zszokowana, jak bardzo dobre są te książki, kiedy udało mi się je odkopać w jakimś kącie empika ;)

A czym odkopywałaś te "skarby" :?: :P :wink:

Co to za pytanie? o.O Ręcznie, oczywiście.
ASX76, nie narzekaj, większość ludzi lubi Garretta :P Może humor jest zbyt niewyszukany dla niektórych...
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Postautor: Voovoos » 12 sierpnia 2006, 23:46 - sob

25 sierpnia trzeci, najnowszy tom "Upadku Imperium Strachu" WJ Williamsa. Co potem? Będzie coś innego WJW (zostało do wydania parę pojedyńczych powieści oraz drugi i trzeci tom Drake Magistral)?
Voovoos
Czytacz

Postautor: Bukaj » 18 sierpnia 2006, 23:46 - pt

"Czarna Kompania" Cooka jest b. dobra, zbieram ją od lat i mam nadzieje że coś jeszcze autor napisze i zostanie to wydane. "Garret.." to prawdziwy rarytas, choć z książki na książke staje sie coraz bardziej radykalny, a mniej zabawny :twisted: , Toczyłem jakieś 2 lata temu telefoniczny bój o wydanie dalszego ciągu ale znowu cos w maszynie zazgrzytało. Swoją droga przeraziły mnie dane prezentowane przez wydawnictwo odnośnie nakładów oraz przewidywanej ilości sprzedaży książek. Wydawało mi się że jest dużo lepiej. Tak więc czekając na nasze ulubione książki, cieszmy sie że ktos je wydaje. Wakacyjne pozdrowienia dla WYDAWNICTWA i dla WAS forumowicze czy jakoś tak :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Bukaj
Czytacz

Postautor: Shadowmage » 19 sierpnia 2006, 23:46 - sob

Ja dla odmiany CK nie trawię - przez pierwszy tom jeszcze jakoś się przegryzłem, ale im dalej tym gorzej. Tylko wielkiemu samozaparciu zawdzięczam, że przeczytałem siedem z dziesięciu części.
Natomast Garretta lubię i w dużej mierze cenię - oprócz pierwszego tomu, który odstaje od reszty.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: Cadder » 20 sierpnia 2006, 23:46 - ndz

^^ Dziwne ja też zatrzymałem się na 7 albo 6 części "Czarnej...
Z każdym tomem co raz trudniej było czytać dalej.

Po za tym mam pytanie do wydawnictwa (najlepszego w Polsce !)
kiedy na półkach w księgarniach i empikach pojawi się seria Kupcy i Żywostatatki R. Hoob? Nie jestem zbyt na bierząco z forum, więc jeśli było to już poruszane to proszę o wybaczenie :{

Pozdrawiam całego MAG-a
Cadder
Przechodzień

Postautor: Tigana » 20 sierpnia 2006, 23:46 - ndz

Cadder pisze:Po za tym mam pytanie do wydawnictwa (najlepszego w Polsce !) kiedy na półkach w księgarniach i empikach pojawi się seria Kupcy i Żywostatatki R. Hoob?

Andrzej Miszkurka pisze:W zastepstwie Andrzeja, jest do 28 na urlopie. Z ostatnich wiadomości jakie mam od Andrzeja, Hobb zaczniemy wydawać od grudnia.

Pierwszy tom ma być na początku grudnia, reszta sukcesywnie w pierwszej połowie 2007 roku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tigana
Samuraj Jack

Postautor: Malek » 03 września 2006, 23:46 - ndz

Ja z takim dosyc nietypowym pytaniem. Razem z kilkoma znajomymi mamy pomysł, polegający na zebraniu jak największej ilości niewydawanego od roku 2002 pisma "Magia i Miecz" po czym przeniesienia ich treści (w stanie niezmienionym) w formę elektroniczną (.pdf), która by potem zostałą udostępniona nieodpłatnie na jakiejś stronce. Cały ten "projekt" ma na celu tylko zachowanie wielu wspaniałych artykułów jakie w tymze piśmie zostały napisanie i umożliwienie zapoznania sie z nimi młodszemu pokoleniu osób zainteresowanych RPG. Pytanie jest takie: Czy mozemy zrobić cos takiego, be obawiania się o naruszenie jakichś praw MAG'a i narażenie się na nieprzyjemności, czy też jest to niemożliwe z powodów prawnych i projekt powinien zostać zaniechany?
Malek
Przechodzień

Postautor: Cord » 03 września 2006, 23:46 - ndz

To by było dobre, z przyjemnością bym poczytał. Poczekajmy na odpowiedź 8)
Awatar użytkownika
Cord
Czytacz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...