Zakupy: plany na najbliższy czas :)

Za tymi drzwiami znajdziecie cały świat fantazji...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Youkai » 01 czerwca 2008, 23:46 - ndz

Do planów czerwcowych czas dopisać Grzędowicza, a dokładniej rzecz ujmując 'Wypychacza zwierząt'.
Awatar użytkownika
Youkai
Cthulhu

Postautor: Tigana » 01 czerwca 2008, 23:46 - ndz

Youkai pisze:Do planów czerwcowych czas dopisać Grzędowicza, a dokładniej rzecz ujmując 'Wypychacza zwierząt'.

O właśnie Grzędowicz - wiedziałem, ze o czymś zapomniałem :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Tigana
Samuraj Jack

Postautor: Youkai » 30 czerwca 2008, 23:46 - pn

Aby nie kusiło w czasie kończenia pracy jedno duże zamówienie, a w nim:
'Ciemność płonie'
'Upadek Hyperiona'
'Akwaforta'
'Ślepowidzenie'
'Pan raczy żartować, Panie Feynman!'
'451 Fahrenheita'
'Fizjonomika'
'Historia twojego życia'
'Katedra w Barcelonie'
'Lata ryżu i soli'
'Małe, duże'
'Miasto pod skałą'
'Legenda o nerwowym człowieku'
'Noc blizn'
'Non stop'

Jeśli Ślepowidzenie się nie przesunie to w sam raz na kilka dni po kacu będzie co czytać :D .
'You're gonna carry that weight'
'All that you achieve shall turn to dust in your hands'

Nikt nie mówił, że życie usłane jest różami.
Awatar użytkownika
Youkai
Cthulhu

Postautor: Youkai » 22 lipca 2008, 23:46 - wt

Nie wiem kiedy, w każdym razie w Auchan zrobiono stoisko z tanią książką. Nie wiem, jak długo będzie to funkcjonować, ale w całkiem przyzwoitym stanie znaleźć można kilka książek z Maga, Albatrosa i Rebisu, no i duuużo z Wydawnictwa Dolnośląskiego (te akurat w stanie idealnym). Jak ktoś ma czas niech wpada.

Awatar użytkownika
Youkai
Cthulhu

Postautor: MadMill » 22 lipca 2008, 23:46 - wt

Które Auchan?
MadMill
Bezimenny

Postautor: Youkai » 22 lipca 2008, 23:46 - wt

Piaseczno (Puławska 46 chyba).

Awatar użytkownika
Youkai
Cthulhu

Postautor: Himura » 22 lutego 2009, 23:46 - ndz

Myślę, że będzie warto sięgnąć po tę pozycję:
Obrazek
Po uwolnieniu z więzienia, niegdyś fałszywie oskarżony o gwałt Lester Ballard błąka się po wzgórzach stanu Tennessee. Bezdomny, skrzywdzony przez ludzi i niezdolny do nawiązania społecznych więzi, stacza się na samo dno. Żyje w podziemych jaskiniach pośród wypchanych zwierząt i rozkładających się zwłok swoich ofiar. Morderstwo i nekrofilia, przemoc i frustracja, występek i walka o przetrwanie, dzień i noc… Lester Ballard – grzesznik i troglodyta. Lester Ballard – „dziecię Boże”, „taki jak my”…
„Dziecię boże” to propozycja zarazem dla miłośników powieści z dreszczykiem, o seryjnych mordercach i psychopatach, jak i poszukiwaczy opowieści z uniwersalnym przesłaniem, wymagających lektury uważnej i refleksyjnej. Proza wielopoziomowa, zaskakująca humorem, nieoczekiwanym przy tak mrocznym temacie, ujmująca stylistycznym mistrzostwem i trzymająca czytelnika w napięciu.
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Iwett » 11 kwietnia 2011, 23:46 - pn

Nieoczekiwanie w moje łapki wpadły 3 książki z MAGa. Tzn zobaczyłam je na stoisku za połowę ceny :roll: i stwierdziłam, że kupię ... no bo to grzech nie skorzystać z takiej okazji :P

* Dwa tomy Marthy Wells z Upadku Il- Rien- czytałam już tej autorki "Śmierć nekromanty" i trochę mnie nudził jej styl pisania, ale świat, który stworzyła bardzo przypadł mi do gustu.

* "Cień w środku lata" Daniel Abraham - ta książka już dawno mnie zaintrygowała i ucieszyłam się, że trafiła w moje łapki :mrgreen: Martwi mnie tylko, że na okładce jest zapowiedź tetralogii, a MAG od dawien dawna nie wydał kolejnej części :roll:
"A ja stoję na krawędzi jakiegoś straszliwego urwiska . Mam swoje zadanie: muszę chwytać każdego kto się znajdzie w niebezpieczeństwie, tuż nad przepaścią.(...)Jestem właśnie strażnik w zbożu."

http://lubimyczytac.pl/profil/32735/iwett
Awatar użytkownika
Iwett
Cthulhu

Postautor: Himura » 11 kwietnia 2011, 23:46 - pn

... i już nie wyda
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Iwett » 12 kwietnia 2011, 23:46 - wt

o rany :roll: A czemuż to ???
Może o odpowiedź poproszę w głównym wątku tego autora :wink: Co by było wiadome dla innych na przyszłość.
"A ja stoję na krawędzi jakiegoś straszliwego urwiska . Mam swoje zadanie: muszę chwytać każdego kto się znajdzie w niebezpieczeństwie, tuż nad przepaścią.(...)Jestem właśnie strażnik w zbożu."

Awatar użytkownika
Iwett
Cthulhu

Postautor: ASX76 » 12 kwietnia 2011, 23:46 - wt

Iwett pisze:o rany :roll: A czemuż to ???

Ano temu, że za słabo się sprzedaje, jak sądzę. :wink:
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Sędzia » 12 kwietnia 2011, 23:46 - wt

Poza tym jest bardzo średnia, szkoda na nią tracić miejsca w planie wydawniczym.
Sędzia
Cthulhu

Postautor: ASX76 » 12 kwietnia 2011, 23:46 - wt

I jak to nieraz było, jest i będzie - klient kupił pierwszą część cyklu z nadzieją, że przeczyta pozostałe, a tu pozycja nie przebiła się i seria została zaczopowana. W sumie trudno się dziwić, bo książka nawet jak na czytadło jest przeciętna, a że mało osób ją kupowało, to i ciągnięcie tego deficytu dalej nie miało najmniejszego sensu, tym bardziej, że jest mnóstwo o wiele ciekawszych utworów i jest w czym wybierać.
Gdyby choć poziom prezentowała wyższy... Nie ma czego żałować. Zamiast żałować byle jakiej "rośliny" najwyższy czas zająć się lasem! ;)
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Iwett » 13 kwietnia 2011, 23:46 - śr

Tak też pomyślałam, ale chciałam, żeby ktoś rozwiał moje wątpliwości :wink:
Z drugiej strony ktoś to zaaprobował po przeczytaniu i wydał, prawda?
Więc od początku wiedzieli, że to średniawa lektura i w szerszej skali może się nie spodobać, tudzież kiepsko sprzedawać :roll:
Dobra nie roztrząsam tego tematu, ogólnie mi się takie postępowanie po prostu nie podoba :wink:

Awatar użytkownika
Iwett
Cthulhu

Postautor: grubshy » 13 kwietnia 2011, 23:46 - śr

Iwett jesli zawsze dokladnie bedziesz potrafila oszacowac sprzedaz to sadze, ze masz pewna robote w kazdym wydawnictwie, ku uciesze wydawcow i nas czytelnikow : )
We are the Dwarfs. You will be decapitated. Resistance is futile.
Awatar użytkownika
grubshy
Wielki AQ

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fantastyka