Księgarnie, biblioteki, promocje.

Za tymi drzwiami znajdziecie cały świat fantazji...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Zeb » 03 grudnia 2012, 23:46 - pn

Zajrzałem dzisiaj do dwóch empików w Warszawie (największych dodam). W żadnym nie ma ani jednej pozycji Maga wydanej po Atlasie chmur. Chyba w końcu przerzucę się na zakupy w internecie, a tak bardzo lubię chodzić do księgarń... :cry:
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: JanOsik » 04 grudnia 2012, 23:46 - wt

Zeb pisze:Zajrzałem dzisiaj do dwóch empików w Warszawie (największych dodam). W żadnym nie ma ani jednej pozycji Maga wydanej po Atlasie chmur.

A nie jest przypadkiem tak, że największy partner handlowy (NPH) MAGa wciąż nie zamawia nowości? I że tylko czasem udaje mu się coś wcisnąć? Smutne to, ale ostatnio AM wspomniał o czymś takim zdaje się przy okazji pytania o Kenyon.
Swoją drogą, nie rozumiem, z czego NPH żyje, jeśli nie sprzedaje nowości. Ma AŻ TAKIE zapasy?
JanOsik

Postautor: Kat » 05 grudnia 2012, 23:46 - śr

Ja chciałam ostatnio nabyć w Empiku "Wróżbiarzy", bo w najbliższym czasie raczej nie będę zamawiać ilości hurtowych w księgarniach internetowych, ale nie udało mi się znaleźć tej pozycji w żadnym z odwiedzonych salonów. Rzeczywiście pan Andrzej wspominał, że jest problem z zamawianiem nowości przez tę sieć. Chociaż próbowałam w sobotę, 2 dni po premierze, i może po prostu jeszcze nie zostały dowiezione....
Kat
Skryba

Postautor: niuklik » 05 grudnia 2012, 23:46 - śr

Kat pisze:Ja chciałam ostatnio nabyć w Empiku "Wróżbiarzy", bo w najbliższym czasie raczej nie będę zamawiać ilości hurtowych w księgarniach internetowych, ale nie udało mi się znaleźć tej pozycji w żadnym z odwiedzonych salonów. Rzeczywiście pan Andrzej wspominał, że jest problem z zamawianiem nowości przez tę sieć. Chociaż próbowałam w sobotę, 2 dni po premierze, i może po prostu jeszcze nie zostały dowiezione....

Ja widziałem Wróżbiarzy w jednym z krakowskich Empików na pęczki...
niuklik
Pisarczyk

Postautor: Kat » 05 grudnia 2012, 23:46 - śr

Czyli jednak za wcześnie próbowałam "Wróżbiarzy" dostać :). Co się odwlecze, to nie uciecze ;). Kupię następnym razem :D. Chyba że jednak zrobi mi się lista dłuższa pozycji do zakupienia w najbliższym czasie i bardziej będzie się opłacało zamówić w Arosie ;). Ubolewam, że żadna z moich upatrzonych księgarni internetowych (poza Selkarem, z którego akurat nic nie chciałam) nie honorowała Dnia Darmowej Przesyłki... :(.
Kat
Skryba

Postautor: marcodon » 14 stycznia 2013, 23:46 - pn

możesz też poszukać w bibliotekach książki, np w wojewódzkiej, ale kupno pozwoli cieszyć się nią wtedy, kiedy będziesz chcieć ją przeczytać. Zrób jak uważasz, masz ją już?>
Praca w domu jest coraz bardziej popularna i w zimnie przy -10 st i [url=http://www.sekut.pl/:zyyrussl]kolektory słoneczne[/url:zyyrussl] dają kilka stopni na plusie
marcodon
Przechodzień

Postautor: Janusz S. » 17 stycznia 2013, 23:46 - czw

Całkiem przyzwoita wyprzedaż jest na bonito
http://bonito.pl/wyprzedaz.
Niektóre starsze książki MAG w dobrych cenach z 30%-35% (teoretycznie do 50%), ale nie szukałem zbyt dokładnie.
Janusz S.

Postautor: NoName » 17 stycznia 2013, 23:46 - czw

Z tego co się orientuję Weltbild wycofuje się z Polski i z tejże okazji organizuje pokaźne przeceny.
Awatar użytkownika
NoName
Cthulhu

Postautor: Janusz S. » 21 lutego 2013, 23:46 - czw

Promocja urodzinowa w aros.pl. 30% zniżki na wszystko.
Janusz S.

Postautor: Mistu » 21 lutego 2013, 23:46 - czw

Ja załapałem się 2 dni temu jeszcze na 27%ale dzięki za info może jeszcze coś domówię
Mistu
Czytacz

Postautor: niuklik » 21 lutego 2013, 23:46 - czw

Janusz S. pisze:Promocja urodzinowa w aros.pl. 30% zniżki na wszystko.
To taka promocja - nie promocja...Dali cenę okładkową i obniżyli o ok. 30%. A jako, że nie sprzedają w cenie okładkowej, to "promocja" wygląda tak, jak ich standardowe ceny.
niuklik
Pisarczyk

A jak inaczej może wyglądać promocja na książki? Nie widziałem aby ktokolwiek inaczej podawał ceny. Po za tym kto spzeda taniej?
Mistu
Czytacz

Postautor: utrivv » 21 lutego 2013, 23:46 - czw

Mistu pisze:A jak inaczej może wyglądać promocja na książki? Nie widziałem aby ktokolwiek inaczej podawał ceny. Po za tym kto sprzeda taniej?
No tak ale w momencie kiedy aros standardowo sprzedaje książki 30% taniej można oczekiwać że cena promocyjna to 30% od 70%
czyli 50% taniej niż cena okładkowa
Idę ulicą patrzę stoją, stoją nikogo się nie boją, 8 ich było.
A miałem nóż więc myślę cóż, nie dam się wziąć jak jakiś tchórz.
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Chyba na taką szczodrość nikt nie może sobie pozwolić choć nie jestem temu przeciwny:)
Mistu
Czytacz

Postautor: niuklik » 21 lutego 2013, 23:46 - czw

Mistu pisze:A jak inaczej może wyglądać promocja na książki? Nie widziałem aby ktokolwiek inaczej podawał ceny. Po za tym kto spzeda taniej?

Chodzi o to, ze taka promocje aros ma praktycznie zawsze a teraz najzwyklej na swiecie dokleili do tego slogan: 2-gie urodziny! Promocja 30%! Niskie ceny ciesza, ale to nie zadna promocja!!!
niuklik
Pisarczyk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fantastyka