Strona 1 z 1

Fantastyka Polska

Post: 11 grudnia 2013, 23:46 - śr
autor: Zeb
Dla posiadaczy wszelkiego rodzaju czytników. Strona z utworami polskich autorów. Wszytko calkowicie bezpłatnie i legalnie - http://www.bazaebokow.robertjszmidt.pl/

Post: 09 stycznia 2014, 23:46 - czw
autor: JanKo
spoko, dzięki

Post: 19 lutego 2014, 23:46 - śr
autor: armenio
Coraz więcej pojawia się w tej formie wydawnictw - ebooki to pewnie najbliższa przyszłość

Post: 19 lutego 2014, 23:46 - śr
autor: Zeb
Kosa boczna??? Wymiękam...

Post: 19 lutego 2014, 23:46 - śr
autor: barytrea
armenio pisze:Coraz więcej pojawia się w tej formie wydawnictw - ebooki to pewnie najbliższa przyszłość

Ale pewnie ksiązki tradycyjne nadal będą miały wzięcie :)

Post: 19 lutego 2014, 23:46 - śr
autor: milenakow232
Moim zdaniem zwykłe książki będą miały wzięcie choć największy wzorst sprzedaży mają za sobą... mało nowości, które warto czytać...

ja sama kupuję dużą większość już teraz w antykwariatach

Post: 19 lutego 2014, 23:46 - śr
autor: barytrea
milenakow232 pisze:Moim zdaniem zwykłe książki będą miały wzięcie choć największy wzorst sprzedaży mają za sobą... mało nowości, które warto czytać...

ja sama kupuję dużą większość już teraz w antykwariatach


Być może największy wzrost już za nami. Ale warto zobaczyć, jakie zainteresowanie jest, czy było gdy wychodziły kolejne części Harego Pottera, do tego pewna medialna promocja ...

Myślę, ze tradycyjne książki nie znikną ...

Post: 21 lutego 2014, 23:46 - pt
autor: manidani
WilkJac pisze:Tradycyjne książki jeszcze długo nie znikną z półek sklepowych, to nadal duży rynek, duże pieniądze. Książki w wersji elektronicznej to nowość, która nie koniecznie się przyjmie na dłuższy czas. A już na pewno nie wyprze tradycyjnych książek, przynajmniej nie zrobią tego ebooki w dzisiejszej formie.

Mimo wszystko tradycyjne książki, to dużo większy komfort przy czytaniu. Być może w małym urządzeniu można zmieścić wielką ilość książkowych pozycji, ale co papier to papier. Również dla oczu lepiej czytać papierowe wydania książek.

Re: Fantastyka Polska

Post: 12 maja 2017, 23:46 - pt
autor: jakubgrabowski
Co sądzicie o fantastyce polskiej? Czy nie uważacie że fantastyka zagraniczna jest dużo lepsza i dużo bardziej popularna? Czy częściej czytacie polskie książki czy zagraniczne?

Re: Fantastyka Polska

Post: 14 maja 2017, 23:46 - ndz
autor: Nausicaa
Na rynku jest niepomiernie więcej chłamowatej fantastyki zagranicznej niż polskiej. Zwłaszcza w latach 90tych wydawano wszystko jak leci, byle było zachodnie :lol:

Trudniej wydać gniota będąc Polakiem, potrzeba kasy na marketing, który przykryje "niedoróbki". Nie wierzę w sukces polskiego Zmierzchu :lol:

Oczywiście cała literatura zagraniczna jest bardziej popularna niż polska, bo polskie=niedobre. Mam to samo w pracy w budownictwie. Ostatnio klientce zaproponowałam polskie kafelki. Spodobały się jej, więc zamówiła identyczne z wyglądu, dwa razy droższe i dużo mniej odporne na ścieranie kafelki z Hiszpanii, na które czeka się ponad miesiąc.

Jeśli zostanę pisarzem wymyślę sobie zagraniczny pseudonim. :mrgreen:

Oczywiście więcej jest świetnych zagranicznych autorów niż polskich - Polacy stanowią mniej niż 1% ludzkości. :wink: