Fabryka Słów - temat ogólny z Wydawnictwem związany

Za tymi drzwiami znajdziecie cały świat fantazji...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Janusz S. » 11 grudnia 2012, 23:46 - wt

Yath pisze:Umowę zawarłeś ze sprzedawcą, więc do niego kierujesz roszczenia; reguluje to ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

Tak mi się wydawało, ale jak na razie większe sukcesy odniosłem w dyskusji z dyrektorem działu marketingu FS, który z godnością zniósł serie złośliwości, wypisywanych przeze mnie w kolejnych mailach i w końcu obiecał mi wstępnie wymianę książki, gdy tylko FS wydrukuje jakąś poprawnie. Co niestety nie nastąpi pewnie szybko, ale kto wie?
Janusz S.

Postautor: grubshy » 11 grudnia 2012, 23:46 - wt

Janusz, w razie watpliwosci odsylam na strone www.konsumenci.org - jest tam link do porad przez email, jak na razie bardzo sobie je chwale.
We are the Dwarfs. You will be decapitated. Resistance is futile.
Awatar użytkownika
grubshy
Wielki AQ

Postautor: Janusz S. » 11 grudnia 2012, 23:46 - wt

grubshy pisze:Janusz, w razie watpliwosci odsylam na strone www.konsumenci.org - jest tam link do porad przez email, jak na razie bardzo sobie je chwale.

Zajrzałem, ale nie miałem czasu się rozejrzeć bo mnie dzisiaj robota dopadła nadgodzinami. Dzięki.
Janusz S.

Postautor: dudula » 15 marca 2013, 23:46 - pt

Mnie ostatnimi czasy intryguje ilość książek Fabryki Słów w tanich księgarniach... Cieszę się, oczywiście, ale mam wrażenie, jakby dla tych "nowych" autorów wystarczało na fajną okładkę, wydrukowanie dużej ilości egzemplarzy i tyle, na promocję juz kasy nie ma... Ciekawe rzeczy można czasem znaleźć i mocno się wyróżniają wśród innych tanich książek. Ale FS w księgarniach to przecież nic... Jakiś czas temu wypatrzyłam książkę z Fabryki Słów w carrefourowym koszu z tanią litaraturą - jakiś debiut wydany przez FS właśnie kosztował tylko 5zł... Byłam trochę zdziwiona, muszę przyznać.
Awatar użytkownika
dudula
Przechodzień

Postautor: Himura » 22 maja 2013, 23:46 - śr

Przeczytałem ostatnio "tom1" "Wojny w blasku dnia" - jak komuś podobały się poprzednie tomy cyklu to śmiało może czytać i ten, a jak nie to już się zapewne nie przekona :P / ja z uporem maniaka brnę dalej :wink: - tylko cena poszczególnych "tomów" woła o pomstę do nieba..

ogólnie za ten tom tak 06/10 :)
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: ASX76 » 29 maja 2013, 23:46 - śr

Panie Himura, nie szkoda Panu czasu & kasy na takie kniżki? :wink:
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Himura » 29 maja 2013, 23:46 - śr

Human are creature of habits :P
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: ASX76 » 29 maja 2013, 23:46 - śr

Himura pisze:Human are creature of habits :P

Druzgocąca samoocena. :wink:
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: SlawekG » 20 czerwca 2013, 23:46 - czw

dudula pisze:Mnie ostatnimi czasy intryguje ilość książek Fabryki Słów w tanich księgarniach... Cieszę się, oczywiście, ale mam wrażenie, jakby dla tych "nowych" autorów wystarczało na fajną okładkę, wydrukowanie dużej ilości egzemplarzy i tyle, na promocję juz kasy nie ma... Ciekawe rzeczy można czasem znaleźć i mocno się wyróżniają wśród innych tanich książek. Ale FS w księgarniach to przecież nic... Jakiś czas temu wypatrzyłam książkę z Fabryki Słów w carrefourowym koszu z tanią litaraturą - jakiś debiut wydany przez FS właśnie kosztował tylko 5zł... Byłam trochę zdziwiona, muszę przyznać.

Jej, szkoda że nie bywam często w tej sieci sklepów, bo 5 zł za książkę to żadna cena :) No niestety ciężko zauważyć jakąś reklamę na szeroką skalę ze strony FS. Chyba nie przywiązują do tego zbytniej wagi i zakładają, że nasze środowisko jest hermetyczne. A mogliby się zdziwić :)
Pędząc bez ustanku i nie patrząc za siebie, w końcu wylądujesz w [url=http://www.kociolprimaceny.pl/6-kot%C5%82y:3jtm7gfb]kotły co sklepie[/url:3jtm7gfb]
Awatar użytkownika
SlawekG
Przechodzień

Postautor: Himura » 23 lipca 2013, 23:46 - wt

Drugi tom "Wojny w blasku dnia" przeczytany.
W skrócie to jeżeli ktoś czytał poprzednie i się mu podobały to i ten mu się spodoba :P

Zastanowię się jednak nad zakupem kolejnej książki autora bo mi się juz konwencja "przejadła"
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Fenrir » 05 września 2013, 23:46 - czw

Jakby ktoś nie wiedział, to na rynku JEST już ponoć poprawione drugie wydanie czwartego tomu PLO. :P
Fenrir
Czytacz

Postautor: Himura » 05 września 2013, 23:46 - czw

A czym się różni od wydania nr 1 - w sensie co poprawili ?
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Himura » 05 września 2013, 23:46 - czw

A czym się różni od wydania nr 1 - w sensie co poprawili ?
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Alia » 06 września 2013, 23:46 - pt

Tam był błąd w składzie, niewłaściwa kolejność kilku stron, o ile dobrze pamiętam.
Alia
Mistrz Pióra

Poprzednia

Wróć do Fantastyka