Na co czekacie?

Za tymi drzwiami znajdziecie cały świat fantazji...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Pallas » 11 maja 2008, 23:46 - ndz

Ja czekam na:
- "Miasto Świętych i Szaleńców" VanderMeer
- "Wojna starego człowieka" Scalzi
- "Potworny regiment" Pratchett
Awatar użytkownika
Pallas
Puszkin

Postautor: Youkai » 13 maja 2008, 23:46 - wt

Pewnie oryginalności w tym niewiele:
Wojna starego człowieka
Inne pieśni w HC
Świt czarnego słońca
Akwaforta
Awatar użytkownika
Youkai
Cthulhu

Postautor: Adalo » 15 maja 2008, 23:46 - czw

Diuna cd.
Adalo
Pisarczyk

Postautor: Dhuaine » 05 czerwca 2008, 23:46 - czw

Czekam na Bloodheir Briana Ruckleya, drugą część po "Zimowych godach". Na amazonie mają wpisaną mniej więcej tą samą datę co hardcover, dziś nawet widziałam tego kloca w regularnej księgarni... A paperback nadal niedostępny. Błąd czy co? :? Spieszy mi się do tej książki...
Do tego czekam na mass market The Orc King Salvatore'a. 1 lipca, już niedługo xD
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Postautor: Himura » 05 czerwca 2008, 23:46 - czw

Jeżeli o anglojęzyczne pozycje chodzi to ja czekam głównie na "The Ten Thousand" (chyba nie muszę pisać kto jest autorem :) ).
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: rumburak » 15 czerwca 2008, 23:46 - ndz

Oczywiście na "Taniec ze Smokami" Martina. Ale kiedy się pojawi nie wie nawet autor... Pachnie mi "planem pięcioletnim". 2010 to chyba optymalna data :wink: Pamiętacie zapowiedź następnej części z posłowia "Uczty dla Wron" - coś w stylu "jest już napisane, ale trzeba uporządkować". Ale tak naprawdę za ten rozmach, który urósł do takich rozmaiarów, że utrudnia skończenie nastepnej części, kochamy Pieśń.
rumburak

Postautor: Bianka » 16 czerwca 2008, 23:46 - pn

Czekam na przesyłkę z empiku a w niej "Mój własny" diabeł na odstresowanie.

rumburak pisze:bleble.....Ale tak naprawdę za ten rozmach, który urósł do takich rozmaiarów, że utrudnia skończenie nastepnej części, kochamy Pieśń.

osobiści nie miłuję :?
kostka sera dla Y'Ghatan

Mr Shine
Him Dimond
Awatar użytkownika
Bianka
Cthulhu

Postautor: Kalriem » 30 lipca 2008, 23:46 - śr

A ja czekam na nowości z MAGa:
Eriksona
Simmonsa
J. Carey
Lynch
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: SaY » 31 lipca 2008, 23:46 - czw

A ja czekam już rok na kontynłacje Bursztyn i popiół
Mroczny uczeń od Weis Margaret i sie chyba nie doczekam a szkoda bo przeczytałem chyba wszystko co związane z tymi bohaterami :)
Strzeźcie się mnie, śmiertelnicy, gdyż jam jest Namaszczony, Ulubiony Syn Chaosu, Plaga tego
świata. Przy mnie gromadzą się armie bogów i moja wola oraz mój miecz sprawią, że wasze słabowite narody upadną
Awatar użytkownika
SaY
Cthulhu

Postautor: Elektra » 06 sierpnia 2008, 23:46 - śr

SaY pisze:A ja czekam już rok na kontynłacje Bursztyn i popiół
Mroczny uczeń od Weis Margaret i sie chyba nie doczekam a szkoda bo przeczytałem chyba wszystko co związane z tymi bohaterami :)

Hm... skąd ten pesymizm? Wg Katedry ta książka właśnie się ukazała.
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: SaY » 06 sierpnia 2008, 23:46 - śr

Elektra super thx za info
Już pędze do księgarni zamówić :)
Strzeźcie się mnie, śmiertelnicy, gdyż jam jest Namaszczony, Ulubiony Syn Chaosu, Plaga tego
świata. Przy mnie gromadzą się armie bogów i moja wola oraz mój miecz sprawią, że wasze słabowite narody upadną
Awatar użytkownika
SaY
Cthulhu

Postautor: ThorR » 06 sierpnia 2008, 23:46 - śr

Awatar użytkownika
ThorR
Skryba

Postautor: Himura » 07 grudnia 2008, 23:46 - ndz

W marcu (najprawdopodobniej) WL wyda następną książkę Cormaca McCarthy'ego pt "Dziecię Boże":
Po uwolnieniu z więzienia, niegdyś fałszywie oskarżony o gwałt Lester Ballard błąka się po wzgórzach stanu Tennessee. Bezdomny, skrzywdzony przez ludzi i niezdolny do nawiązania społecznych więzi, stacza się na samo dno. Żyje w podziemych jaskiniach pośród wypchanych zwierząt i rozkładających się zwłok swoich ofiar. Morderstwo i nekrofilia, przemoc i frustracja, występek i walka o przetrwanie, dzień i noc… Lester Ballard – grzesznik i troglodyta. Lester Ballard – „dziecię Boże”, „taki jak my”…
„Dziecię boże” to propozycja zarazem dla miłośników powieści z dreszczykiem, o seryjnych mordercach i psychopatach, jak i poszukiwaczy opowieści z uniwersalnym przesłaniem, wymagających lektury uważnej i refleksyjnej. Proza wielopoziomowa, zaskakująca humorem, nieoczekiwanym przy tak mrocznym temacie, ujmująca stylistycznym mistrzostwem i trzymająca czytelnika w napięciu.

Już nie mogę się doczekać.
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Bianka » 07 grudnia 2008, 23:46 - ndz

no muszę najpierw zamówić ale już się nie mogę doczekać. Książki książeczki chodźcie do mnie moje miłe :D Jak się zdecyduję to napiszę na co konkretnie czekam hehe
kostka sera dla Y'Ghatan

Mr Shine
Him Dimond
Awatar użytkownika
Bianka
Cthulhu

Postautor: Remmy-chan » 20 października 2009, 23:46 - wt

Na co czekam... Z całą pewnością na kontynuację Mrocznego Ucznia Margaret Weis z DragonLance. Drugi tom skończył się w takim momencie, że głowa mała :) A nawet nie wiem jaki ma nosić tytuł kolejny tom, ani czy w ogóle wyjdzie >_<
Oprócz tego wszystkie moje pozycje czytelnicze chyba są dostępne za darmo (chodzi się w końcu do biblioteki, co nie?), a na resztę nie mam pieniędzy... Proste i smutne.
"Nie zmieniaj koloru, by dopasować się do ściany. Sprawiaj wrażenie, że jesteś tam, gdzie powinieneś, a ściany zmienią kolor, by dopasować się do ciebie." (Tasslehoff Burrfoot)
Awatar użytkownika
Remmy-chan
Asimov

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fantastyka