Na co czekacie?

Za tymi drzwiami znajdziecie cały świat fantazji...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Searcher » 03 grudnia 2013, 23:46 - wt

Czekam na film Prometeusz 2. I dodam, że wbrew temu, co twierdzą niektórzy, mnie pierwsza część bardzo się podobała.
Awatar użytkownika
Searcher
Czytacz

Postautor: Zeb » 03 grudnia 2013, 23:46 - wt

Ja w tej chwili po raz pierwszy od bardzo dawna czekam na premierę gry komputerowej. Chodzi o nowy produkt Blizzarda, mianowicie Heartstone. Nie jest to typowa komputerowka tylko gra karciana stworzona na PC, ale w becie mam ubaw po pachy.
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: grubshy » 03 grudnia 2013, 23:46 - wt

A czy to sa tylko pojedynki miedzy graczami, czy tez cus z fabula i trybem dla 1 gracza, jak 'Etherlords' czy 'Shandalar'?
We are the Dwarfs. You will be decapitated. Resistance is futile.
Awatar użytkownika
grubshy
Wielki AQ

Początek, przynajmniej w becie, to krótka kampania, która uczy zasad gry. Natomiast dwa ostatnie chyba pojedynki to już normalna walka. Po tym następuje dalsza część, która umożliwia zdobycie kolejnych klas (łącznie 9ciu). Tyle, że to już są zwykłe niepowiazane fabularnie, albo pseudofabularnie pojedynki. Dalej mamy 4 opcje, trening, w tym pojedynki z SI na poziomie expert - za pokonanie wszystkich klas na tym poziomie dostaje się zresztą nagrodę. Poza tym, dwa tryby pojedynków, pierwszy, w którym walczymy z innymi graczami, jest o tyle ciekawszy od treningu, że po pierwsze gramy z innymi graczami, a poza tym dostajemy więcej doświadczenia, jest nam ono na początku potrzebne do zdobycia wszystkich podstawowych kart danej klasy. Drugi tryb pojedynku to walki rankingowe. Docelowo rankingi mają być resetowane chyba co tydzień. Na koniec takiego tygodnia gracze bedą dostawać nagrody w zależności od tego co udało im sie osiągnąć. No i wreszcie ostatni tryb: arena. Gramy tam talią, którą składamy własnoręcznie z losowych zestawów kart. W tym trybie wiele zależy od szczęścia w losowaniu kart, ale nie tylko. Założenie jest takie jak w każdej karciance, żeby składać talię z kart pasujacych do siebie, a niekoniecznie z najmocniejszych. Z areną jest taki problem, że możemy grać na niej dopiero po opłaceniu wstępu, albo złotem zdobytym w grze, albo prawdziwymi pieniędzmi. Ja nie wydaję kasy i gram średnio raz na dwa dni. Pojedynki są rozgrywane do trzech przegranych, wtedy otrzymujemy możliwość otwarcia skrzynki, która zawiera zawsze jeden booster i resztę nagród uzależnioną od wyniku. Gra jest o tyle fajna, że wszystkie dodatkowe karty, które wylosujemy z boosterków możemy niszczyć, a później z otrzymanych składników robić nowe, których nam brakuje.
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Aha jeszcze jedno odnośnie areny. Możemy wylosować dowolne karty do gry, a nie tylko takie które już mamy w swoim posiadaniu. Może sie zdarzyć, że na arenie bedziemy mieli nawet kilka epików i kart legendarnych.
W samej grze jest podobno kilka ukrytych kart, które można otrzymać w formie nagród, nie chce mi sie przeglądać netu na razie w poszukiwaniu tych nagród, sam zdobyłem na razie jedną, legendarnego murloka, który pojawia się kiedy uda nam sie zebrać przynajmniej po jednym murloku każdego rodzaju (maksymalnie w talii możemy mieć dwie karty każdego rodzaju, poza legendarnymi, te możemy wkładać do talii tylko pojedyńczo).
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: grubshy » 09 grudnia 2013, 23:46 - pn

Zglosilem sie do bety i mnie przyjeli - chyba juz wszystkich przyjmuja... : P
Jutro postawie pod to system to moze troche pogram.
We are the Dwarfs. You will be decapitated. Resistance is futile.
Awatar użytkownika
grubshy
Wielki AQ

Postautor: Sebek » 10 grudnia 2013, 23:46 - wt

grubshy pisze:Zglosilem sie do bety i mnie przyjeli - chyba juz wszystkich przyjmuja... : P
Jutro postawie pod to system to moze troche pogram.

Ta gierka jest nieco podobna do "Bloodrealm" na facebooku. Gra sie calkiem przyjemnie ;)
Trudno jest jednostce utrzymać własny sposób zachowania pod naciskiem innych osób.
"Stowarzyszenie umarłych poetow"
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Zeb » 10 grudnia 2013, 23:46 - wt

Teoretycznie open beta jeszcze nie wystartowała, chociaż pewności nie mam. Jutro wchodzi nowy patch, który wprowadzi pewne zmiany w kartach. Detale na wowhead itp stronach.
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: ASX76 » 20 grudnia 2013, 23:46 - pt

niepco pisze:A na co ma czekać pan ASX, skoro ostatni Donaldson błyszczy na półce?

Na Reynoldsa, hę? :-)

1. Przede wszystkim na Wattsa i start serii "Artefakty" z Mathesonem i Bradburym na czele. :)

2. Na niego niekoniecznie. Wolałbym innego autora. :P
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Re: Na co czekacie?

Postautor: fikusa93 » 30 września 2014, 23:46 - wt

Ja czekam z niecierpliowścią na Artefakty
fikusa93
Czytacz

Poprzednia

Wróć do Fantastyka