Moje małe uwagi

W tym dziale pojawiać się będą ważne informacje od wydawnictwa Mag

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Moje małe uwagi

Postautor: Kalriem » 10 stycznia 2006, 23:46 - wt

Uwaga, piszę ten temat tutaj, żeby każdy, kto zagląda na forum, a nie chciało mu się przeglądać strony wydawnictwa nie pisał bezsensownych pm do mnie, czy też do innych pań moderatorek.

1. Otóż, jeśli ktokolwiek chce się skontaktować z wydawnictwem MAG, to ja, Dhuaine, czy Nightchill (chociaż za nie nie mogę mówić, niech same się wypowiedzą ;)) NIE PRACUJEMY W WYDAWNICTWIE, i proszę uprzejmie nie pytać mnie o sprawy związane z wydawnictwem, bo po prostu nie jestem osobą kompetentą by odpowiadać na takie pytania.

2. Jeśli ktoś pisze do mnie pm i prosi mnie o kontakt do wydawnictwa, a jednocześnie mówi mi, że mu się szukać nie chciało, to sorry, ale z takim gościem rozmawiać nie będę. Sorki, ale ja nie będę nikogo wyręczała, tym bardziej że bardzo łatwo znaleźć ten nieszczęsny kontakt.

3. Aby skontaktować się z MAGiem, należy najpierw wiedzieć z kim się chce rozmawiać. A więc:

Wydawnictwo Mag - Redakcja

ul. Krypska 21 m 63, 04-082 Warszawa

tel./fax. +48 (22)813 47 43 - taak, pod ten numer dzwonicie, jeśli coś chcecie od MAGa

mail do wydawnictwa to:

mag @ mag.com.pl

Dział sprzedaży: Rafał Orzechowski
e-mail: handel @ mag.com.pl

Redakcja książki: Andrzej Miszkurka
e-mail: kurz @ mag.com.pl

Promocja i marketing: Katarzyna Rodek
e-mail: k.rodek @ mag.com.pl

Temat zamykam, chociaż kiedy będzie jakaś nowa myśl, czy też ktoś z moderatorów będzie chciał zaktualizować ten temat, to oczywiście zostanie on otwarty, ale proszę aby go natychmiast zamknąć ;)
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Wróć do Ogłoszenia