Wydania kolekcjonerskie

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Elektra » 08 kwietnia 2009, 23:46 - śr

Ja tam jestem tylko rozczarowana niespełnieniem obietnicy o tym, że będzie można się cieszyć wydaniem kolekcjonerskim szybciej niż drugim tomem. Po raz trzeba czekać dłużej. I jakoś nie satysfakcjonuje mnie możliwość pożyczenia wcześniej zwykłego wydania.
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: wob001 » 08 kwietnia 2009, 23:46 - śr

Taschon pisze:"Przez wyznaczony czas"?
To mają być jakieś ograniczenia? o_O

Tak jak zawsze - to jest przecież limitowana, drukowana "na zamówienie" wersja. Nie jest zatem możliwe zamawianie po jednej sztuce i dodrukowywanie co tydzień albo co miesiąc, a za drogie żeby zrobić "na zapas". Tak przynajmniej mi się wydaje. To nie są słowa nikogo z wydawnictwa.
wob001
Pisarczyk

Postautor: JR » 09 kwietnia 2009, 23:46 - czw

Przepraszam, ale o niespełnieniu jakiej obietnicy jest mowa, nigdy takowej nie składałem, i jest to nadinterpretacja mojej wypowiedzi co do tego, że się będziemy starać przygotować wydanie kolekcjionerskie wcześniej. Prawie nam się udało, ale pech chiał i pokrzyżował nam działania nagłą awarią maszyny. Wydruki prawdopodobnie dostanę pod koniec następnego tygodnia, jeżeli dojedzie sprowadzana część do maszyny drukującej. Następnie przekażę materiał wraz z okladką, / która jest już wydrukowana i czeka/ do introligatora i za dwa tygodnie wszystko powinno być gotowe. Przyjąłem założenie, że zainteresowanych osób jest około 35, tak że zamówiłem druk 40 egz.
Zamawiać można już od teraz na mój mail J.rodek@mag.com.pl
Kiedy wpłaty, poinformuję przed wysyłką każdego indywidualnie zwrotnym mailem.
Pozdrawiam
JR
Ps. Wesołych świąt
JR
Redaktor

wydanie kolekcjonerskie

Postautor: Bukaj » 14 kwietnia 2009, 23:46 - wt

Witam!
A więc słowo ciałem..... kilka dni temu wysłałem na powyższy adres zamówienie, czekam cierpliwie na odzew :lol: no i "dutki" liczę. Czekam i pozdrawiam poświątecznie wszystkich zainteresowanych.
-Nawet Bothari lęka się Bothariego-
Cordelia Naismith
Awatar użytkownika
Bukaj
Czytacz

Postautor: Arad » 26 kwietnia 2009, 23:46 - ndz

Są jakieś nowe wieści o kolekcjonerce, maszynie, składzie i zamowieniach ?
Arad
Przechodzień

Postautor: Himura » 26 kwietnia 2009, 23:46 - ndz

Dwa posty wyżej:
JR pisze:Zamawiać można już od teraz na mój mail J.rodek@mag.com.pl
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Elektra » 27 kwietnia 2009, 23:46 - pn

Mnie się wydaje, że może chodzić o to:

JR 9. kwietnia pisze:Wydruki prawdopodobnie dostanę pod koniec następnego tygodnia, jeżeli dojedzie sprowadzana część do maszyny drukującej. Następnie przekażę materiał wraz z okladką, / która jest już wydrukowana i czeka/ do introligatora i za dwa tygodnie wszystko powinno być gotowe. Przyjąłem założenie, że zainteresowanych osób jest około 35, tak że zamówiłem druk 40 egz.

Jak by nie patrzeć, dwa tygodnie minęły, a tu cisza. ;)
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: wob001 » 27 kwietnia 2009, 23:46 - pn

Dostałem maila od Pana Jacka, że książka (Kolekcjonerskie "Myto") jest do odebrania.

Myślę więc, że wysyłka trwa lub ruszy w najbliższych dniach.
wob001
Pisarczyk

Postautor: wob001 » 28 kwietnia 2009, 23:46 - wt

Odebrałem właśnie, wygląda bardzo dobrze mimo nierewelacyjnej okładki.
Wystarczył rzut oka na spis bohaterów na początku tomu i gęba sie sama śmieje:)
Niestety, jeszcze kilka godzin pracy przede mną.
wob001
Pisarczyk

Postautor: Lee » 29 kwietnia 2009, 23:46 - śr

Moja wykuta w ścianie półka już czeka na następny tom :)
No ale o co Wam chodzi, no o co :wink: - są gorsze choroby od Eriksomani :D

Pozdrówka dla Wszystkich
Awatar użytkownika
Lee
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Pienia » 02 maja 2009, 23:46 - sob

Do mnie już dotarł :-) No, ale w tym tomie brakuje wstążeczki/zakładki :-) Skleroza czy ciecie kosztów? Fakt, że była ona marna, ale była jak dotąd :-)
Pienia
Przechodzień

Postautor: Arad » 06 maja 2009, 23:46 - śr

Sczęściarze z was.
Niestety ja nadal czekam i zaczyna mnie to lekko denerwować. :evil: Zeby do Wawy tyle czasu szła, to lekka przesada.
Dlaczego zawsze muszą być jakieś komplikacje z wysyłką. :x
Arad
Przechodzień

Postautor: Pienia » 06 maja 2009, 23:46 - śr

W sumie tak mi się skojarzyło, że do przesyłki OBOWIĄZKOWO powinna być dołączona faktura lub paragon. W sumie do niczego to tak naprawdę nie potrzebne, ale taki jest obowiązek fiskalny. Druga rzecz, że jest zawsze podstawa do reklamacji (czy zwrotu - bo to zakup przez Internet - znane wszystkim 10 dni) na podstawie papierka - a tak liczymy tylko na dobrą wolę i humor :-). Z poprzednimi tomami, też nie pamiętam, żeby coś przychodziło. Wiem, jestem czepialski, ale prawo jest prawem i trzeba go przestrzegać :-)
Pienia
Przechodzień

Postautor: Vetinari88 » 30 maja 2009, 23:46 - sob

Witam, zastanawiałem się nad kupnem kolekcjonerskich wydań lecz po przeczytaniu tego komentarza zacząłem się zastanawiać czy ma to sens.

Nermack , 2006.10.26

Cykl jest niesamowity, niemniej jednak wydanie pozostawia wiele do życzenia. Brakuje około 30 stron pierwszego rozdziału. Jak na wydanie kolekcjonerskie to chyba ktoś sie nie postarał. Cena jest troche kosmicza jak na jakość i niedoróbki. Liczne błędy literowe, no i tłumaczenie jest o wiele gorsze od pierwszego wydania standartowego. A szkoda, bo napewno wydawnictwo traci dużo na tego typu błędach. Niekompetętni pracownicy liczą tylko kase zarobioną na nieświadomych ludziach, którzy zakupują taką pozycje. Autor napewno podałby wydawnictwo do sądu za takie bezczeszczenie jego powieści. Prośba do redaktora naczelnego wydawictwa: zacznij człowieku pilnować pracy jaka odbywa się w drukarni... No i czas zamóienia, do 30 dni, śmieszne. od kiedy zamówienia przez internet podawane są w tak absurdalnych wartościach. Skoro wydawnictwo kożysta z przesyłek kurierskich, najdłuższy czas realizacji zamówienia powinien odbyć się w około 15 dni. I ostatnia uwaga do wydawnictwa: skoro wydajecie tak ciekawe książki, to róbcie to jak należy.Ale to tylko taka moja drobna sugestia. Sądze, że większość czytelników zgodzi się ze mną.

http://www.mag.com.pl/ksiazka_detale.php?id=75

Czy naprawdę są jakieś różnice w tłumaczeniu ? czy te ubytki to były jedynie "chwilowe" problemy ?
Pozdrawiam
Vetinari88
Przechodzień

Postautor: Elektra » 30 maja 2009, 23:46 - sob

Tutaj jest prawie takie samo pytanie i odpowiedzi. :)
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

PoprzedniaNastępna

Wróć do Steven Erikson