Kryminały

Piszcie o wszystkich których kochacie, cenicie, podziwiacie...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

kruminał

Postautor: rafal06060 » 10 lutego 2014, 23:46 - pn

JanKo pisze:a dla mnie fajna seria kryminalna to Millenium, doskonale się czytało i ekranizacja całkiem ciekawa

Potwierdzam, mnie również bardzo dobrze się czytało Millenium. Ekranizacja mniej mi się podobała, ale juz przyzwyczaiłem się do tego, że zazwyczaj kino jest gorsze od książki.
[url=http://laptop-power.pl:2qks55jn]http://laptop-power.pl[/url:2qks55jn]
Awatar użytkownika
rafal06060
Przechodzień

Postautor: KasiaBach » 05 marca 2014, 23:46 - śr

To prawda, też muszę się zgodzić, że Millenium było świetne. Film gorszy ale to nie żadna nowość.
KasiaBach
Przechodzień

Postautor: manidani » 05 marca 2014, 23:46 - śr

Nie czytałem Milenium. Ponoć bardzo gruba książka - najlepsza skandynawska powieść kryminalna
manidani
Czytacz

Postautor: Daria5511 » 13 marca 2014, 23:46 - czw

To żałuj, książka jest świetna. A strony bardzo szybko uciekają bo wciąga także nie przejmuj się, że gruba!
Daria5511
Przechodzień

Re:

Postautor: Himura » 08 czerwca 2017, 23:46 - czw

ASX76 pisze:To akurat nie jest zbyt udana powieść. Przygodę z twórczością Nesbo najlepiej zacząć od Trylogii z Oslo, czyli: "Czerwone gardło", "Trzeci klucz" i "Pentagram", a następnie "lecieć" już według kolejności serii o Harrym.
No, chyba że ktoś upiera się przy inszej konfiguracji - na upór nie poradzę. :P

UWAGA wiekopomna chwila - muszę przyznać, że ASX miał rację....
"Człowieka-nietoperza" nie byłem w stanie "zmęczyć" i cykl o Harrym Hole na długi czas trafił "na półkę"...
Niemniej ostatnio kupiłem "Pragnienie", zacząłem czytać "do kawy" i... poszło :)
To już jest dobra książka - takie moje mocne 07/10
Teraz pasuje nadrobić zaległości :) (choć pewnie "trochę" zejdzie - bo czasowo nie wyrabiam).
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Poprzednia

Wróć do Ogólnie o autorach